eurocupbasketball.com

Strēlnieks rezultatīvākais Eiropas kausa ceturtdaļfinālā 0

ULEB Eiropas kausa izcīņas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē Aināra Bagatska trenētā Kijevas „Budivelnik” ar 82:79 pārspēja Belgradas „Crvena Zvezda”, bet Jānis Strēlnieks serbu grozā sabēra 20 punktus.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Tāpat kā iepriekšējā kārtā pret „Nanterre, drošības apsvērumu dēļ spēle no Ukrainas tika pārcelta uz Kauņu, kur „Budivelnik” tika sagaidīti kā mīļi viesi. Tiesa, šoreiz skatītāji bija mazāk (2700), taču arī viņu atbalsts bija noderīgs, lai Kijevas komandas atkal izcīnītu uzvaru.

Lielisku spēli aizvadīja kijeviešu saspēles vadītājs Jānis Strēlnieks, kura rēķinā gan 20 punkti ar teicam precizitāti (divpunktu metieni 6/7, trīspunktu 1/3 un precīzi visi pieci soda metieni), gan piecas rezultatīvas piespēles. Jānis ir Kijevas komandas motors un spēles smadzenes, par ko liecina arī 31 minūte laukumā.

Atbildes spēle pēc nedēļas notiks Belgradā, kur „Budivelnik” nosargāt trīs punktu pārsvaru nebūs viegli. Citā ceturtdaļfinālā trešdien Kristapa Valtera pārstāvētā „TED Ankara” uzņems Kazaņas „Unics”.

Par FIBA Eiropas izaicinājuma kausa četru komandu finālturnīra pēdējo dalībnieci kļuvusi Ungārijas „Szolnoki”, kas trešajā izšķirošajā ceturtdaļfināla spēlē izbraukumā ar 78:60 pārspēja Tartu „Rock”. Kā zināms, finālturnīrā spēlēs arī Ojāra Siliņa pārstāvētā „Reggio Emilia”.

MŪSĒJIE ĀRZEMĒS

EIROPAS KAUSS. Ceturtdaļfināls, „Budivelnik” (treneris Ainārs Bagatskis) – „Crvena Zvezda” 79:77, Jānis Strēlnieks 31 min., 20 (7/6, 3/1, 5/5)+2AB+5RP.

LIETUVA. „Pieno žvaigždes” – „Prienai” 77:71, Ingus Bankevics 5 min., 3 (3p. 2/1)+1RP.

IGAUNIJA. „Valga” – „Parnu” 57:71, Raitis Grafs 30 min., 7+8AB.