×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
27. novembris, 2013
Drukāt

Sudraba pēc savas preses konferences noģībst (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Bijusi valsts kontroliere Inguna Sudraba pēc paziņojuma, ka plāno veidot tautas kustību, preses konferences noslēgumā saļimusi, zaudējot samaņu.

Sudraba savai preses konferencei jau 19. novembrī bija pieteikusi zāli Arhitektu namā. Taču diemžēl traģiskais notikums Zolitūdes veikalā “Maxima” pārvilka krustu šai iecerei. Preses konference rīkota šodien, kas, kā vēlāk izrādījās, arī nebija īstā diena šādam pasākumam, jo to aizēnoja cits – daudz nozīmīgāks.

Žurnālisti gaidīja, kad Sudraba skaidri un saprotami pastāstīs savus nākotnes nodomus par partijas vai kādas sabiedriskas organizācijas veidošanu, kā tas jau bija izskanējis no uzņēmēja Jūlija Krūmiņa puses. Taču Sudrabas nodomi ir citi, žurnālistiem diezgan neskaidri, tāpēc sekoja ne viens vien ļoti tiešs jautājums, uz kuru atskanēja Sudrabas nekonkrēta atbilde.

Konferences noslēgumā viens no klātesošajiem nāca klajā ar pārsteidzošu paziņojumu, ka nupat no amata atkāpies valdības vadītājs Valdis Dombrovskis (V)  un vaicāja Sudrabas viedokli. Viņa šo rīcību novērtēja kā “soli tajā virzienā, ka cilvēki sāk uzņemties atbildību par to, kas notiek valstī”. Tūlīt pēc šī secinājuma vairāki televīzijas žurnālisti vēlējās Sudrabu intervēt atsevišķi, bet viņa zaudēja samaņu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vai tas varētu būt rezultāts tam, ka nogura turēt izvalbītas savas mazās peļu actiņas?
    Katram daba devusi ko devusi. Vai par to jākaunas un visu laiku ģīmis jāvelk grimasē, lai ačteles lielākas izskatās?

  2. Prieks bija tik liels, ka pārdega relejs.

Draugiem Facebook Twitter Google+