×
Mobilā versija
+5°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
4. septembris, 2013
Drukāt

Šveices “UHC Uster” florbola paraugstundas

florbols_142

Starptautiskajā florbola turnīrā “Riga Open Cup”, pārliecinoši uzvarot visās trijās spēlēs, pirmo vietu izcīnīja Šveices virslīgas komanda “UHC Uster” (attēlā).


Četras vīriešu komandas divās dienās izspēlēja apļa turnīru. Latvieša Andra Pīlupa trenētā “UHC Uster” ir viena no pastarītēm Šveices virslīgā, taču Rīgā pat bez pāris līderiem pasniedza florbola paraugstundas – 10:2 pret “Ulbroka/FS Masters”, 6:2 pret “Lielvārdi” un 10:1 pret Latvijas čempionvienību Cēsu “Lekrings”. Andris Pīlups: “Neteikšu, ka spēles bija ļoti vieglas – šo to pārbaudījām un atstrādājām, paņemsim arī ko labu no šī turnīra. No cēsniekiem biju gaidījis lielāku pretestību, bet sports ir sports: vienai komandai kādā spēlē var sanākt viss, otrai – nekas. Beigās sakrita nepieklājīgi daudz vārtu, un tas, protams, nenāk par labu, lai turpmāk Latvijā ierastos vēl kādas florbola lielvalsts komanda.”

“Lekrings” pirms tam uzvarēja gan “Lielvārdi” (10:2), gan ulbrokiešus (5:2). “Pietrūka spēka – trīs garās spēles 24 stundu laikā ir par daudz. No šveiciešiem var pamācīties galveno likumu – bumbiņa skrien ātrāk par cilvēku,” atzina “Lekringa” galvenais treneris Artis Malkavs. “Forši, ka spēle ar “UHC Uster” bija pēdējā. Ja būtu pirmā, mēs droši vien uzvarētu, būtu svaigāki, un ar to pietiktu. Šveicieši parādīja reālo meistarības atšķirību – mums vēl jāaug. “Lekringam” pirmais uzdevums ir rudenī Eiropas klubu kausa izcīņā iekļūt nākamajā kārtā, bet Latvijas čempionāts mums nopietni sāksies tikai pēc Jaunā gada.”

Turnīru rīkoja klubs “Ulbroka/FS Masters”, kura galvenais treneris Ainārs Juškēvičs norādīja, ka Latvijas komandas ar šveiciešiem ik pa brīdim var spēlēt līdzīgi, bet ne visas 60 minūtes.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+