Mobilā versija
-3.6°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
28. oktobris, 2015
Drukāt

Tabores pagastā sadeguši 40 siena ruļļi

Foto - LETAFoto - LETA

Tabores pagastā trešdien sadeguši 40 siena ruļļi.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā aģentūru BNS informēja, ka plkst. 17.15 tika saņemts izsaukums uz Daugavpils novada Tabores pagastu, kur ugunsgrēkā dega sausā zāle.

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg 40 siena ruļļi 100 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst.20.41.

Savukārt plkst. 19.50 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Bauskas ielu Vecumniekos, kur dega šķūnis. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties, šķūņa ēka dega ar atklātu liesmu 60 kvadrātmetru platībā. Plkst. 22.17 ugunsgrēks tika likvidēts.

Dienests norāda, ka ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, malka, matracis, sadzīves mantas, dzelzceļa gulšņi, vieglā automašīna, sodrēji dūmvadā, saimniecības ēka, dārza māja, garāža, pirts un divos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Pievienot komentāru

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (1)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+