Mobilā versija
Brīdinājums +3.5°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
28. oktobris, 2015
Drukāt

Tabores pagastā sadeguši 40 siena ruļļi

Foto - LETAFoto - LETA

Tabores pagastā trešdien sadeguši 40 siena ruļļi.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā aģentūru BNS informēja, ka plkst. 17.15 tika saņemts izsaukums uz Daugavpils novada Tabores pagastu, kur ugunsgrēkā dega sausā zāle.

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg 40 siena ruļļi 100 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst.20.41.

Savukārt plkst. 19.50 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Bauskas ielu Vecumniekos, kur dega šķūnis. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties, šķūņa ēka dega ar atklātu liesmu 60 kvadrātmetru platībā. Plkst. 22.17 ugunsgrēks tika likvidēts.

Dienests norāda, ka ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, malka, matracis, sadzīves mantas, dzelzceļa gulšņi, vieglā automašīna, sodrēji dūmvadā, saimniecības ēka, dārza māja, garāža, pirts un divos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+