×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
15. janvāris, 2015
Drukāt

Talismani piektdienai – smaragds, peridots, hrizolīts

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Piektdienas talismanu un amuletu pamatā ir varš, kas saistīts ar Veneru, šīs dienas valdnieci.

Piektdienas talismani ir visi akmeņi ar maigu, bet ne bālu krāsu. Labi noder brūni zemes un jutekliski sārti toņi. Venera pārvalda kaklu un rīkli, tāpēc amuletus vislabāk nēsāt īsās kaklarotās vai kulonos īsā ķēdītē.

Labākie akmeņi piektdienai: smaragds, hrizoprazs, hrizolīts, peridots.

Smaragds – māšu un jūrasbraucēju talismans. Dāvā prieku, dvēseles harmoniju, cerības, paredzēšanas spējas. Veicina talantus, daiļrunību, nostiprina atmiņu. Uzskata, ka akmens palīdz vienīgi cilvēkiem ar tīru sirdsapziņu. Ļauniem un melīgiem tas nes nelaimi.

Hrizolīts – spēcīgs talismans. Naktī aizgaiņā murgus, dāvā mierīgu miegu, vairo apkārtējo ļaužu simpātijas, veiksmi darījumos.

Hrizolīts un peridots simbolizē atdzimšanu un atjaunošanos. Nodrošina mieru un laimi, noņem situācijas spriedzi, palīdz izvairīties no konfliktiem, likvidēt strīdus. Veicina veiksmi, laimi un ģimenes, normalizē nervu sistēmu, stiprina dzīvības spēkus. Sargā no uguns un ugunsgrēka. Valkātāju pasargā no briesmām, sliktiem sapņiem, murgiem un negatīvas enerģijas. Ārstē kuņģa slimības, astmu. Palīdz atjaunot sabojātās attiecības.Kā rokassprādze sargā pret ļaunu aci, skaudību un apmelojumu, vēsta portāls akmensrotas.lv

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+