×
Mobilā versija
+10.7°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
26. oktobris, 2012
Drukāt

Televīzija tuvākajos gados piedzīvos pamatīgas pārmaiņas

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Līdz ar interaktīvās un interneta televīzijas attīstību, tradicionālā televīzija tuvākajos gados piedzīvos pamatīgas pārmaiņas, piektdien intervijā Latvijas Radio prognozēja “Lattelecom” padomes priekšsēdētājs  Gatis Kokins. Viņš uzsvēra, ka “Lattelecom”  paliks televīzijas tirgū un turpinās attīstīt interaktīvo televīziju.  

Kokins uzskata, ka jau šobrīd mainās cilvēku paradumi skatīties televīziju. “Mēs redzam, ka ne tikai Latvijā, bet arī citās Eiropas un pasaules valstīs, vecais televīzijas modelis, kas raida raidījumus un filmas un pa vidu reklāmas, tas sāk strādāt arvien sliktāk un, domājams, pēc kāda laika tas pārstās darboties. Līdz ar interaktīvo un interneta televīziju, cilvēki arvien vairāk izvēlas skatīties tikai tos raidījumus, kas viņus interesē, un reklāmu nemaz nevar tā vienkārši pārraidīt, jo to var pārtīt,” klāstīja Kokins.

Viņaprāt, televīzija attīstīsies balstoties uz patērētāju pieprasījumu. “Cilvēkiem būs raidījumu saraksts, ko vakarā izvēlēties. Tāda lineārā televīzija, kas sāk raidīt no rīta un beidz vakarā, būs tikai sabiedriskās televīzijas izpildījumā,” prognozēja Kokins.

“Lattelecom” piedāvā integrētus elektronisko sakaru un informācijas tehnoloģiju (IT) pakalpojumus, sniedz telekomunikāciju, tīklu projektēšanas un izbūves pakalpojumus, nodrošina datu pārraides un IT infrastruktūras risinājumus, interneta un kontaktu centra pakalpojumus, kā arī biznesa procesu ārpakalpojumus. “Lattelecom” īpašnieki ir Latvijas valsts (51%) un skandināvu “TeliaSonera” (49%).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+