Mobilā versija
Brīdinājums -0.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
5. augusts, 2014
Drukāt

Terehovas RKP veidojas pamatīgas rindas

Foto-LETAFoto-LETA

Pēdējā mēneša laikā uz Latvijas-Krievijas robežas Terehovas robežkontroles punktā (RKP) izveidojušās automašīnu rindas, informē Valsts robežsardzes preses pārstāve Jevgēnija Pozņaka.

Viņa klāsta, ka savu kārtu izbraukšanai no Latvijas vidēji gaida 20-30 vieglās automašīnas un 20-50 kravas automašīnas.

Automašīnu rindas pieaug rīta un vakara stundās, jo cilvēki plāno izbraukšanu vēsākā diennakts laikā, kā arī brīvdienās.

Vidējā transportlīdzekļu plūsma ir 15-20 automašīnas stundā un robežpārbaudes notiek visu diennakti bez pauzēm un pārtraukumiem.

Robežsardze mudina pirms došanās ceļā mājaslapā “www.rs.gov.lv” pārliecināties par rindu garumu. Mājaslapā informācija par automašīnu rindām līdz valsts robežai tiek aktualizēta katru stundu. Tāpat iespējams zvanīt uz Terehovas RKP pa tālruni 65781814.

Savukārt, lai mazinātu rindas Terehovā, robežsardze iesaka izbraukšanai no valsts izvēlēties blakus esošos RKP – Grebņevas (ceļš Rēzekne–Pleskava) vai Pāternieku (ceļš Daugavpils–Vitebska).

Robežsardze atgādina, ka humānu apsvērumu dēļ bērniem, invalīdiem un slimiem cilvēkiem ir iespēja šķērsot robežu ārpus kārtas.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+