Kokteilis
Mīli

TESTS. Izvēlies sev tīkamāko siera gabalu un uzzini, kāds gardēdis tu esi! 16

Cilvēks, kas ir īsts gardēdis, orientējas sieru un vīnu garšu pasaulē. Pastāv atšķirība starp to, kā ēdienu uztver cilvēki, kas izvēlas izsmalcinātu maltīti, un tiem, kam vienalga, ko lietot pārtikā.

Šis tests palīdzēs tev noteikt, cik lielā mērā tu esi gardēdis. Gatavs? Izvēlies to sieru, kura gabaliņu tu gribētu notiesāt brokastīs.

Tava izvēle – pirmais variants
Tavs finanšu stāvoklis ļauj tev tērēt prāvus līdzekļus kvalitatīvai pārtikai. Taču kopumā tu centies izlikties par gardēdi tikai citu acīs. Patiesībā tu ne pārāk orientējies ēdienos un produktos. Mīli gardi pamieloties un nepērc zemas kvalitātes produktus.

Otrais variants
Tu esi īsts gardēdis. Tev nav vienalga, kādu garšas sajūtu saņemt no ēdiena. Produktos orientējies tā, ka reti kurš. Ja tu atpūties citās pilsētās vai valstīs, tu noteikti atklāj sev jaunas vietējo ēdienu garšas. Tu saproti ēdienu! Malacis!

Trešais variants
Tava galvenā iezīme – tu mīli garšīgi paēst un sev neko neatsaki. Kaitīgs ēdiens tavā ēdienkartē ir bieža parādība. Tu uzskati, ka tas sniedz baudu, tāpēc no tā nav jāatsakās. Tu dod priekšroku mājas ēdienam. Restorāni un kafejnīcas nav vietas, kur tev patīk baudīt maltīti.

Ceturtais variants
Tev piemīt laba gaume. Tu seko savai veselībai. Centies iegādāties tikai tos produktus, kas ir veselīgi. Nonākot restorānā, tu noteikti gribēsi pamēģināt šefpavāra firmas gatavotu ēdienu, lai pienācīgi novērtētu visas garšas nianses.

Lūk, kādi rezultāti. Mēs visi, protams, mīlam labi paēst, un katram no mums ir savi garšas receptori, kas nosaka, kādus ēdienus izvēlamies.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

Saistītie raksti
LA.lv