×
Mobilā versija
+6°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
14. aprīlis, 2016
Drukāt

“The Black Keys” nožēlo mūziķa Stīva Millera svinīgo uzņemšanu Rokenrola slavas zālē

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Amerikāņu rokgrupas “The Black Keys” dalībnieki nožēlo amerikāņu ģitārista Stīva Millera svinīgo ievadīšanu Rokenrola slavas zālē, jo tā esot bijusi ļoti “nepatīkama” pieredze.

Millers bija viens no pieciem mūziķiem, ko pagājušonedēļ uzņēma Rokenrola slavas zālē. Viņš svinīgajā ceremonijā nopēla organizāciju, pārmetot mēģinājumus iedzīvoties uz izpildītāju rēķina.

Viena no Rokenrola slavas zāles tradīcijām ir tāda, ka uzņemamos izpildītājus svinīgajā ceremonijā piesaka jaunās paaudzes mūziķi, kuri no tiem iedvesmojušies.

Taču “The Black Keys” dalībnieki Dens Auerbahs un Pats Karnijs atzinuši, ka nožēlojot par Milleru teikto jūsmīgo runu.

“Mēs bijām tik ļoti vīlušies, ka pametām pasākumu uzreiz pēc nokāpšanas no skatuves, kamēr viņš vēl spēlēja,” Auerbahs sacīja intervijā mūzikas žurnālam “Rolling Stone”.

Millers neesot zinājis, kas ir “The Black Keys”. Vienīgais mēģinājums uzturēt sarunu no Millera puses esot bijusi žēlošanās par Rokenrola slavas zāli, teica Auerbahs.

“Viņš teica, ka “viss process ir nepatīkams”,” turpināja Auerbahs. “Godīgi sakot, man un Patam visnepatīkamākā daļa bija uzturēšanās viņa tuvumā.”

“Tas mums atvēra acis. Es ceru, ka tad, kad mēs būsim vecāki, mēs varēsim atskatīties uz pagātni un būt pateicīgi cilvēkiem, kuri mūs novērtēja,” norādīja dziedātājs.

Auerbahs pauda nožēlu, ka Millera komentāri aizēnojuši “pozitīvismu”, ar kādu hiphopa izpildītājs Kendriks Lamars pieteica repa apvienību “N.W.A”, kura arī tika uzņemta Rokenrola slavas zālē.

72 gadus vecā Millera pazīstamākais hits ir “The Joker”, kas iznāca 1973. gadā. Tajā apvienoti blūza, džeza un psihodēliskā roka elementi.

Millers pēc uzņemšanas žurnālistiem teica, ka Rokenrola slavas zāle esot centusies “nozagt” tiesības uz viņa uzstāšanās videoierakstu, kā arī mēģinājusi viņa pavadošās grupas dalībniekus pierunāt nopirkt pasākuma biļetes par 10 000 ASV dolāru (8850 eiro) vienai personai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+