×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
12. septembris, 2016
Drukāt

Tiekoties ar Merkeli, Kučinskis vienojas koncentrēties uz ES iedzīvotājus vienojošu jautājumu risināšanu (2)

Foto Reuters/Scanpix/LETAFoto Reuters/Scanpix/LETA

Tiekoties ar Vācijas kancleri Angelu Merkeli, premjers Māris Kučinskis (ZZS) un vēl četru Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu līderi vienojušies, ka šis ir brīdis, kad jākoncentrējas uz jautājumiem, kuri Eiropas Savienības (ES) iedzīvotājus vieno, nevis šķeļ.

Kā informēja Kučinska preses sekretārs Andrejs Vaivars, visi sarunas dalībnieki bija vienisprātis, ka galvenokārt jārisina jautājumi, kas ir svarīgi ES valstu iedzīvotājiem, kas cilvēkus vieno, ar to saprotot gan ekonomikas attīstību, gan arī iekšējās un ārējās drošības nodrošināšanu, īpašu uzmanību pievēršot ārējās robežas stiprināšanai.

Kučinskis uzsvēris, ka Eiropā šobrīd primāri ir jārisina jautājumi, kas saistīti ar ekonomisko attīstību un brīvā tirgus principu ievērošanu.

Tikšanās laikā pārrunāti jautājumi, kas saistīti ar gaidāmo neformālo ES valstu vadītāju tikšanos Bratislavā un ES turpmāko attīstību, ņemot vērā Lielbritānijas referenduma rezultātus. 

Eiropadomes sanāksme notiks Bratislavā 16.septembrī.

Jau vēstīts, ka Vācijas kancleres rīkotajās vakariņās piedalījās arī Lietuvas, Portugāles, Maltas un Kipras vadītāji.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Visus ES iedzīvotājus vienojošs jautājums ir nelegālo imigrantu invāzijas nekavējoša apturēšana!

  2. Kučinskis koncentrēsies uz ES iedzīvotājus vienojošu jautājumu risināšanu PIEMIRSTOT, KA VISPIRMS JĀRISINA SAVAS VALSTS IEDZĪVOTĀJU SASĀPĒJUŠIE JAUTĀJUMI un reģionu VIENOTĀ attīstības PROGRAMMA!?? Laikam jau tie JAUTĀJUMU NAV AKTUĀLI mūsu valsts vadītājam un VIŅA galvā vēl nav koncentrējušies!????????? KAD BEIGSIES TĀ NELIETDERĪGĀ BRAUKĀŠANA UZ ES UN LIEKUĻĪGĀ MULDĒŠANA??? NEREDZAM AUGĻUS ŠAI NODARBEI LATVIJĀ!!! NILS VISMAZ UZ KRIEVIJU NEBRAUC LAIKU NOSIST, JO VIŅM A BRAUKŠANAS AUGĻI REDZAMI! SC TIKAI URBJ TĀLĀK UN REDZAM, KUR TAS JAU NONĀCIS!? BET KO DARA MŪSĒJĀS PARTIJAS, IZŅEMOT KAŠĶI SAVĀ STARPĀ, NAV REDZAMS???? Trakums ar tām latviešu partijām…

Draugiem Facebook Twitter Google+