×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
18. aprīlis, 2016
Drukāt

Tiesa atļauj medijiem ziņot par Eltona Džona un Deivida Fērniša neuzticības skandālu

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Lielbritānijas tiesa atcēlusi lēmumu, ar kuru Anglijas un Velsas medijiem tika aizliegts ziņot par mūziķa Eltona Džona vīra Deivida Fērniša iespējamo sānsoli.

Saskaņā ar ārzemju mediju ziņām Džons šogad vērsās tiesā pret tabloīdu “The Sun On Sunday”, kas gatavojās publicēt rakstu par Fērniša iespējamo neuzticību – seksu ar citu pāri pirms vairāk nekā četriem gadiem.

Tiesa, piemērojot likumu par privātās dzīves aizsardzību, aizliedza vietējiem medijiem rakstīt par notikumu un minēt iesaistīto cilvēku vārdus, kaut arī citās valstīs plašsaziņas līdzekļi par to ziņo.

Britu mediji aprobežojas ar tiesas dokumentos minētajiem iniciāļiem un tādiem apzīmējumiem kā “labi pazīstama personība”.

Izdevums “The Sun On Sunday” apstrīdējis lēmumu, sakot, ka ziņas publicētas citās valstīs. Apelāciju tiesa paziņojusi, ka aizliegumu “vajadzētu atcelt”, taču devusi Džonam iespēju apstrīdēt lēmumu.

Anglijā un Velsā iesaistīto pušu vārdus nedrīkst publicēt, kamēr Apelāciju tiesa nav izlēmusi, vai lieta tiks virzīta uz Lielbritānijas Augstāko tiesu.

Pret aizliegumu iebilst ne tikai tādi britu dzeltenās preses pārstāvji kā “The Sun” un “Daily Mail”, bet arī vārda brīvības aizstāvji un pat vairāki britu parlamenta deputāti.

Skotijas avīze “Sunday Mail” ziņoja, ka skandālā iesaistītie cilvēki esot Džons un Fērnišs, kamēr amerikāņu izdevums “National Enquirer” publicēja trīs lappuses garu rakstu par britu uzņēmēja Daniela Lorensa izteikumiem, ka viņam trīs reizes esot bijuši seksuāli sakari ar Fērnišu.

69 gadus vecais Džons un 53 gadus vecais Fērnišs ir pāris jau 23 gadus. Viņiem ir divi dēli.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+