×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
24. septembris, 2015
Drukāt

TIEŠRAIDE: Informē par maluzvejniecību Latvijā

maluzvejnieki

Šodien plkst.11 Pasaules Dabas fonda (PDF) telpās notiks kampaņas “Spoku tīkli” noslēguma pasākums, kurā informēs par aktuālo situāciju ar maluzvejniecību Latvijā, aģentūru LETA informēja organizācijā.

Kā norāda kampaņas organizatori, šovasar izvilktie zvejas rīki ne tikai pasargājuši neskaitāmas zivis no bojāejas, bet arī pierādījuši vietējo kopienu atbildīgo attieksmi, pieskatot ezerus.

Pasākuma laikā tiks apskatīta Latvijas situācija, tostarp maluzvejniecības un izņemto bezsaimnieka zvejas rīku statistikas dinamika. Plānots runāt arī par nākotnes aktualitātēm. Tiks runāts arī par rūpnieciskās zvejas kontroli, ieguvumiem un izaicinājumiem, nevalstiskajai organizācijai sadarbojoties ar pašvaldību maluzvejniecības novēršanā. Tāpat pasākuma dalībnieki atskatīsies uz paveikto “Spoku tīklu” kampaņas laikā un klātesošie tiks informēti par nākotnes plāniem.
Pasaules Dabas fonds kampaņu “Spoku tīkli” realizēja sadarbībā ar Pārgaujas novada pašvaldību. Kampaņas mērķis bija veikt preventīvus pasākumus, lai samazinātu pamestu un pazaudētu zvejas rīku apjomu Latvijas ezeros.

Kampaņas laikā tika apsekoti un attīrīti pieci Latvijas ezeri.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +17.3
Alūksne +16.6
Daugavpils +14.1
Saldus +15
Liepāja +14.8
Jelgava +16
Ventspils +15.0
Limbaži +17
Madona +16
Rēzekne +15
Draugiem Facebook Twitter Google+