Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
23. novembris, 2013
Drukāt

Zolitūdes traģēdijā vienu vecāku zaudējuši 16 bērni, abus – trīs bērni

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Pēc traģiskās veikala avārijas Rīgā, Zolitūdē kāds no vecākiem ir cietis vai gājis bojā kopumā 16 bērniem, savukārt trīs bērni katastrofā zaudējuši abus vecākus, sestdien intervijā “Latvijas Radio” raidījumam “Labrīt” sacīja Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadītāja Laika Rieksta Riekstiņa.

Viņa sacīja, lai arī šobrīd vēl aizvien tiek precizētas ziņas par bojāgājušajiem bērnu vecākiem, nav domājams, ka vecākus zaudējušo bērnu skaits augs vēl vairāk.

Rieksta-Riekstiņa norādīja, ka šajā brīdī īpaši būtisks bērniem ir psiholoģiskais atbalsts. “Tie var būt ne tikai cietušie bērni, bet arī cietušo bērnu klasesbiedri. Atbalsts, klātbūtne, izpratne ir vissvarīgākais,” sacīja speciāliste.

Tāpat inspekcijas vadītāja atzina, lai arī gatavību uzņemt savā vidū katastrofā cietušos bērnus ir izteikušas vairākas Latvijas audžuģimenes, pagaidām tajās nav bijusi nepieciešamība nogādāt kādu no Zolitūdē vecākus zaudējušajiem bērniem, jo par viņiem rūpējas tuvinieki.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+