×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
26. maijs, 2015
Drukāt

Trīs vīriešus aiztur par jauno psihoaktīvo vielu izplatīšanu

Valsts policijas fotoValsts policijas foto

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicija pagājušajā nedēļā aizturējusi trīs personu grupu, kas nodarbojās ar jauno psihoaktīvo vielu izplatīšanu, portālam LA.lv pavēstīja valsts policijas sabiedrisko attiecību speciālists Dairis Anučins.

Rīgas reģiona Kriminālpolicija pagājušajā nedēļā bija saņēmusi operatīvo informāciju par personu grupu, kas, iespējams, nodarbojas ar jauno psihoaktīvo vielu izplatīšanu Rīgas reģionā. Kratīšanas laikā Rīgas reģiona Kriminālpolicija aizturēja trīs vīriešus, pie kuriem atrada un atsavināja ap diviem kilogramiem psihoaktīvo vielu, daļa no kurām jau bija safasētas tālākai realizācijai.

Visi aizturētie vīrieši ir ap 30 gadus veci, iepriekš jau nonākuši policijas redzeslokā saistībā ar jaunajām psihoaktīvajām vielām – tas noticis laikā, kad vēl nebija stājies spēkā vispārējais šo vielu izplatīšanas aizliegums, skaidro Anučins.

Šoreiz pie vīriešiem atrastās un atsavinātās jaunās psihoaktīvās vielas jau ir iekļautas aizliegto vielu sarakstā, un to izplatīšana ir pielīdzināma narkotisko vielu izplatīšanai. Pret aizturētajiem uzsākts kriminālprocess par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu glabāšanu realizācijas nolūkā un neatļautu realizēšanu.

Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem. Tiesa lēma aizturētajiem apcietinājumu nepiemērot, tādēļ vīriešiem piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+