×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.0°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
29. jūlijs, 2016
Drukāt

Turpinās tiesāties pret ūdenslīdēju Timofejevu (18)

Foto - Artis DrēziņšFoto - Artis Drēziņš

Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Ūdenslīdēju skolas bijušais komandieris komandleitnants Jurijs Timofejevs

Aizsardzības ministrija nolēmusi pārsūdzēt Liepājas Tiesu nama administratīvās rajona tiesas 5. jūlija spriedumu, kas pilnībā apmierināja Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Ūdenslīdēju skolas bijušā komandiera komandleitnanta Jurija Timofejeva prasības lietā par viņa atvaļināšanu pēc insulta.

Šis tiesneses Solvitas Sērdienes spriedums gan NBS Centrālajai medicīniskās ekspertīzes komisijai, gan aizsardzības ministram Raimondam Bergmanim uzdeva atcelt attiecīgo lēmumu un pavēli, ar ko ūdenslīdēja slimība netiek saistīta ar militārā dienesta pildīšanu. Vienlaikus uzdeva izdot administratīvus aktus, ka Timofejeva medicīniskās problēmas iegūtas militārā dienesta laikā, pildot dienesta pienākumus. Jāpiebilst, ka Aizsardzības ministrija šo spriedumu pārsūdzēs, lai gan NBS komandieris ģenerālleitnants Raimonds Graube iepriekš par to paudis gandarījumu: “Esmu gandarīts par atvaļinātajam komandleitnantam Jurijam Timofejevam labvēlīgu tiesas spriedumu, jo tiesvedība nav strīds starp Aizsardzības ministriju, Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem un atvaļināto karavīru. Tas ir jautājums par interpretāciju, kurā atšķiras arodslimību ārstu un speciālistu viedokļi un kurā tiesa ir viesusi skaidrību.”

Kā “LA” iepriekš rakstījusi, Timofejevs pēc iegremdēšanās ūdenī pagājušā gada februārī juties slikti un dažas dienas vēlāk piedzīvojis insultu. Armija šīs medicīniskās problēmas nesaistīja ar dienesta pienākumu pildīšanu, līdz ar to Timofejevam iet secen ārstēšanās izdevumu kompensācija un pabalsts par invaliditāti (ja tāda tiks piešķirta). Ņemot vērā šos apstākļus, ūdenslīdējs vērsās tiesā.

Pievienot komentāru

Komentāri (18)

 1. Viņam tak privāts ūdenslīdējskolas bizness.

 2. Tiesnesei elementāri vajadzēja pacelt med. dokumentus- visus šos gadus šitais kāsējs Trofimovs katru gadu med. komisijai noteikti meloja, ka nekādu sūdzību nav, jūtas vesels ka rutks pēc katras ieniršanas, galva nereibst u.t.t.. Bet tagad, kad atvaļinās, pēkšņi izrādās, ka visu dienestu bijis nenormāli slims, ka dēļ dienesta sabeidzis veselību. Melis kvadrātā! Šitāda kaite nevarēja nekādi neizpausties, bija jābūt ilgstošām pazīmēm, par kurām šim Trofimovam obligāti bija jāinformē mediķi, bet Trofimovs taču māk melot, zinaja, ka no valsts vēlāk naudiņu izspiedīs…. Galvenais ir sacelt gaudulīgu troksni ar žurnālistu palīdzību.

 3. J.Trofimovs ļoti cenšas, lai uz 7.novembri Putins viņam piešķirtu ordeni par NBS un AM čakarēšanu- izcils sabotāžas un diversijas darbības, melīgi kāšot piķi no valsts un veidojot negatīvu noskaņojumu par armiju!

 4. Parastu zolli, kas “miera misijā ” svešā zemē sašauts un pēcāk pēc ārstēšanās priekšnieki konstatē, ka kļuvis “nederīgs” armijai arī izmet kā nederīgu lupatu bez jebkādām kompensācijām…

 5. Si valsts un sis valsts politika un politiki veido likumdosanu tadu, lai cilveks ziedo sevi valstij, bet, ja kas notiek, tad lai ari paliek tuksa. Tomer Parex ipasnieki izjaja un apkasa valsti un nu pedejais tiesas spriedums, ka valsts viniem par visu to vel ir parada eru15mln. !! Laiks pamosties. Shemosana turpinas….

 6. Kad kara ministrijas ierēdnis sadauza pieri pret galdu guļot, nokrīt no krēsla – tad jā, kad jālien zem ūdens – tad nē? Kur starpība – jā starpība – aizsnausties un vai list zem ūdens ( aizsnausties ir bīstamāk – var ieraudzīt ar foto -tā laikam domā arī kara ministrs…?).

 7. Tiešām nožēlojami Atbildēt

  Vai ministram te nekas nav sakāms?

 8. Vai ir kāds godprātīgs un augstas klases profesionāls advokāts, kurš spētu aizstāvēt J.Timofejeva k-gu tā, lai šis vājprāts ar ministrijas dīkdieņiem un viņu pakaļu laizītājiem vienreiz beigtos? Jo tālāk, jo lielāks kauns par ministrijas dīkdieņiem un viņu trulumu! Tas ir vnk pretīgi, ka tādus ‘dīkdieņu vēl jāuztur!

 9. Cik tas ir nožēlojami! / precizējums Atbildēt

  Kropļi, cik ilgi apmaksāsit savu debilitāti ar nodokļu maksātāju/ tautas naudu, a?
  Kropļi, jūs neesat nopelnījuši ne tik, cik melns aiz naga, tāpēc nost zaglīgās rokas no tautas naudas!
  Ar savu(!!!) personīgo(!!!) naudu apmaksājat savu debilitāti(!!!), vazājoties pa tiesām!
  Jau tik tālu treknajām mirlām izjātas smadzenes, ka tiesājas pret pašu valsts – Latvijas armijas karavīru, kurš 20 gadus kalpojis Latvijas armijai! Kalpojis Latvijas armijas jauno ūdenslīdēju apmācībā. Kalpojis Latvijas valstij!
  Kropļi, kam kalpojat jūs?
  USA komandierim žoklis atkārās no brīnumiem, uzzinot par šo klajo necieņu pret pašu valsts armijas komndieri komandleitnantu…

 10. Cik tas ir nožēlojami! Atbildēt

  Kropļi, cik ilgi apmaksāsit savu debilitāti ar nodokļu maksātāju/ tautas naudu, a?
  Kropļi, jūs neesat nopelnījuši ne tik, cik melns aiz naga, tāpēc nost zaglīgās rokas no tautas naudas!
  Ar savu(!!!) personīgo(!!!) naudu apmaksājat savu debilitāti(!!!), vazājoties pa tiesām!
  Jau tik tālu treknajām mirlām izjātas smadzenes, ka tiesājas pret pašu valsts – Latvijas armijas karavīru, kurš 20 gadus kalpojis Latvijas armijai!

 11. Patiešām kauns mūsu varenajiem,cilvēks savu dzīvi ziedojis Latvijas labā, bet tagad vienkārši iespļauj sejā, laikam jau varenie domā, ka ar viņiem nekad nekas nenotiks, bet gan jau katrs saņems pēc nopelniem. Spēku un izturību Timofejeva kungam, lai Jums veicas, nepadodieties.

 12. Tiešām????

  Raimonds Bergmanis ir Belēvičs 2???

  Vai tiešām Latvijas Valsti pārstāvošā vara tā vērsīsies pret savu pilsoni un reāli varoni?
  Tā nav Jūsu personiskā nauda kas viņam pienākas, tā ir MŪSU nauda un viņam tā pienākas par gūto veselības kaitējumu.
  Kauns!!!

 13. Būtu labāk samaksājuši Timofejam, nevis tērējuši naudu tiesās.
  Beigās nāksies maksāt dubultā!

 14. Tā ministrija ir nožēlojami knauzeri.

 15. Bergmani, kāpēc?

Draugiem Facebook Twitter Google+