Mobilā versija
-0.8°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
9. janvāris, 2016
Drukāt

Ugunsgrēkā Krievijā iet bojā māte un pieci bērni

Foto-FotoliaFoto-Fotolia

Krievijā ietilpstošajā Tatarstānas republikā ugunsgrēkāā gājuši bojā seši cilvēki – māte un pieci bērni, informēja Tatarstānas Ārkārtas situāciju ministrija.

Tā vēstīja, ka izsaukums uz privātmāju Ļeņinogorskas rajona Starijkuvakas ciemā saņemts sestdienas naktī. No mājas logiem nākušas liesmas un ugunsdzēsēji sākumā tajā nav varējuši iekļūt.

No mājas iemītniekiem palicis dzīvs tikai 1968.gadā dzimušais ģimenes galva, kurš bijis alkohola reibumā un ir guvis smagus apdegumus.

Bojāgājušie bērni bija dzimuši no 2005.  līdz 2015.gadam, bet viņu māte bija dzimusi 1968.gadā.

Mājas apsildei izmantota ne tikai malka, bet arī paštaisīti elektrosildītāji, un tiek uzskatīts, ka ugunsgrēku varētu būt izraisījis īssavienojums kādā no šiem sildītājiem.

Pievienot komentāru

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+