×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.3°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
11. jūlijs, 2018
Drukāt

Uz Kabulu deportētais izdarījis pašnāvību, pieprasa Zēhofera demisiju (4)

Foto - LETA/REUTERFoto - LETA/REUTER

Vācijas iekšlietu ministrs Horsts Zēhofers, 11.07.0218.

Reaģējot uz ziņām, ka viens no Vācijas atraidītajiem afgāņu patvēruma meklētajiem izdarījis Kabulā pašnāvību, opozīcijas partijas pieprasījušas iekšlietu ministra Horsta Zēhofera demisiju.

“Ir vispiemērotākais laiks, lai Zēhofers aizietu,” paziņojis kreiso ekstrēmistu partijas “Die Linke” (“Kreisie”) pārstāvis Jāns Korte.

Pašnāvnieks ir viens no 69 šonedēļ deportētajiem Afganistānas pilsoņiem.

Šo afgāņu izraidīšana sakrita ar Zēhofera 69. dzimšanas dienu, un viņa neapdomīgie izteikumi šajā sakarā izsaukuši sašutumu daļā sabiedrības.

Liberālās Brīvo demokrātu partijas (FDP) pārstāve Gīde Jensena intervijā laikrakstam “Tagesspiegel” atzinusi, ka cilvēks, kas atļaujas šādus ciniskus izteikumus, “acīmredzami atrodas nepareizajā amatā”.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Seehofer rupejas par civilizeto tautu drosibu .

  2. Pašnāvība viņu izpratnē ir pavisam kas cits kas balto cilvēku izpratnē. “Cienīsim” aizgājēja izvēli. Labi ka viņš aizgāja viens, nevis paņēma sev līdz desmitiem neko nevainīgu vāciešu.

  3. Kurš demisionēja kad viņi uzrīko teroraktus un iet bojā vairāki desmiti cilvēku????

  4. Deportē atpakaļ uz dzimteni TIKAI cilvēkus ar neatbilstošiem dokumentiem vai ekonomiskos bēgļus!?
    Komiski būtu demisionēt politiķiem KATRĀ gadījumā, ja kāds tiek sūtīts atpakaļ?Vai bagātā Vācija nav jau PIEBĀZTA AR IMIGRANTIEM???????????? CIK ILGI TĀDU SITUĀCIJU VĀCIJAS VALSTS var izturēt? Cik ilgi to VARZU turpinās uzņemt EIROPA??? ZĒHOFERAM manuprāt NAV JĀDEMISIONĒ!?! Pašnāvību izdarīt bija viņa izvēle tā vietā, lai dzīvotu?! Iemesls noteikti ir NOPIETNS, ja tika deportēts atpakaļ>

Draugiem Facebook Twitter Google+