Mobilā versija
Brīdinājums +20.9°C
Melānija, Imanta
Sestdiena, 19. augusts, 2017
5. janvāris, 2015
Drukāt

Uz kinoekrāna pavisam, pavisam neierasts Rainis

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Filmu programmā “Rakstniecība uz ekrāna” grāmatu mājā “NicePlace Mansards” trešdien, 7. janvārī plkst.18 gaidāms kinoseanss “Citāds Rainis”, portāls LA.lv uzzināja apgādā.

Raiņa un Aspazijas jubileju gadā filmu programma sākas ar Raiņa daiļrades speciālistes Gundegas Grīnumas ievadvārdiem un seansu, kas Tautas dzejnieku rāda neparastā gaismā – dokumentālajā filmā “Tautas dzejnieks Rainis” (1987) viņš nepavisam nav revolūcijas tribūns; ironiskajā animācijā “Velna Fudži” (2009) režisors Kārlis Vītols Raiņa tēlu iesaista dīvainās izdarībās, savukārt Raiņa lugas “Spēlēju, dancoju” ekranizācija Rozes Stiebras režijā, pateicoties māksliniecei Helēnai Heinrihsonei, ir viena no visu laiku krāšņākajām animācijas filmām Latvijā.

Vēl janvāra trešdienās – Latvijas literatūras stiprās sievas, ārpusnieki no 50. gadu franču grupas un Ņujorkas “Elles ķēķa”.

Ieeja seansos bez maksas, darbojas kafejnīca, bārs, grāmatu un papīrlietu veikals.

Pievienot komentāru

Par gada operas mākslinieku atzīts Mihails Čulpajevs, par gada baleta solistu - Antons FreimansŠodien Latvijas Nacionālās operas fonda "Gada balvas operai 2017" kā labākais operas solists saņēma Mihails Čuļpajevs, bet par labāko baleta solistu tika atzīts Antons Freimans.
Draugiem Facebook Twitter Google+