Mobilā versija
+0.6°C
Andulis, Alnis
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
5. janvāris, 2015
Drukāt

Uz kinoekrāna pavisam, pavisam neierasts Rainis

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Filmu programmā “Rakstniecība uz ekrāna” grāmatu mājā “NicePlace Mansards” trešdien, 7. janvārī plkst.18 gaidāms kinoseanss “Citāds Rainis”, portāls LA.lv uzzināja apgādā.

Raiņa un Aspazijas jubileju gadā filmu programma sākas ar Raiņa daiļrades speciālistes Gundegas Grīnumas ievadvārdiem un seansu, kas Tautas dzejnieku rāda neparastā gaismā – dokumentālajā filmā “Tautas dzejnieks Rainis” (1987) viņš nepavisam nav revolūcijas tribūns; ironiskajā animācijā “Velna Fudži” (2009) režisors Kārlis Vītols Raiņa tēlu iesaista dīvainās izdarībās, savukārt Raiņa lugas “Spēlēju, dancoju” ekranizācija Rozes Stiebras režijā, pateicoties māksliniecei Helēnai Heinrihsonei, ir viena no visu laiku krāšņākajām animācijas filmām Latvijā.

Vēl janvāra trešdienās – Latvijas literatūras stiprās sievas, ārpusnieki no 50. gadu franču grupas un Ņujorkas “Elles ķēķa”.

Ieeja seansos bez maksas, darbojas kafejnīca, bārs, grāmatu un papīrlietu veikals.

Pievienot komentāru

Visi savā būtībā esam dievi. Saruna ar Leļļu teātra režisoru Ģirtu ŠoliKāpēc pašmērķīga izklaide ir līdzīga pārlieku saldu konfekšu došanai bērniem? Saruna ar režisoru Ģirtu Šoli pirms izrādes "Dželsomīno melu zemē" pirmizrādes Liepājas teātrī
Draugiem Facebook Twitter Google+