Latvijā
Kriminālziņas

Smaga avārija uz Liepājas šosejas0

Ekrānuzņēmums no LNT video

Uz Liepājas šosejas notikusi smaga avārija, vēsta “LNT Ziņas”

Sākotnējā informācija liecina, ka sadūrusies vieglā un smagās automašīna. Redzams, ka smagi cietusi vieglā automašīna, bet kravas auto atrodas grāvī.

Valsts policija informē, ka avārija notikusi Dobeles novada Jaunbērzes pagastā, Apšupes krustojumā, un sadursmē ar degvielas vedēju gājis bojā vieglās automašīnas vadītājs, un pašlaik notikuma vietā ir apgrūtināta satiksme.

Pēc sākotnējās informācijas, vieglās automašīnas “Volvo V70” vadītājs sāka priekšā braucošas vieglās automašīnas apdzīšanu un, iebraucot pretējā braukšanas joslā, sadūrās ar pretī braucošu smago automasīnu “Volvo FH”, kas pārvadāja cisternu ar degvielu. Sadursmes rezultātā smagā automašīna nobrauca no ceļa.

Vieglās automašīnas vadītājs gājis bojā, savukārt smagā transportlīdzekļa vadītājs nogādāts slimnīcā. Pašlaik notikuma vietā strādā policijas darbinieki un regulē satiksmi, ceļš ir izbraucams pa vienu joslu.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā aģentūrai LETA teica, ka cilvēka atbrīvošanai no vieglās automašīnas glābēji izmantojuši hidrauliskos instrumentus.

Patlaban notiek organizatoriskie darbi, lai pārsūknētu degvielu no avarējušās kravas automašīnas, skaidroja dienestā.

Degvielas tirgotāja “Circle K” pārstāve Kate Nitina aģentūrai LETA apstiprināja, ka avārijā ir iesaistīts “Circle K” degvielas vedējs.

“Patlaban notikuma vietā strādā glābšanas dienesti, cik mums ir zināms, degvielas noplūde nav notikusi. Uzņēmums tuvākajā laikā izlems, vai avarējušo degvielas cisternu var transportēt, vai arī nepieciešams degvielu pārsūknēt citā cisternā,” sacīja Nitina.

Uzņēmums informē, ka degvielas vedēja automašīnas cisternā atradās aptuveni 31 000 litru dīzeļdegvielas, un šobrīd tiek veikti visi operatīvie darbi, lai pārsūknētu degvielu un novērstu tās noplūdi apkārtējā vidē. Pagaidām vietas vizuālā apskate liecina, ka degvielas noplūde nav notikusi.

Tikmēr “Circle K Latvia” un tās sadarbības partneris “Hoyer Latvia”, kas nodrošina degvielas vedēju pakalpojumus, ir piesaistījuši papildus vides speciālistus, kas sniedz konsultācijas, lai varētu novērst degvielas noplūdes risku un iespējamu kaitējumu apkārtējai videi.

LA.lv