×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
13. oktobris, 2015
Drukāt

Uzbrukumos Izraēlā nogalināti četri cilvēki, daudzi ievainoti (1)

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Izraēlā otrdien divu stundu laikā vairākos uzbrukumos, kuros lietā likti naži un šaujamieroči, nogalināti četri cilvēki un daudzi ievainoti, pavēstīja policija.

Uzbrukumā autobusā Jeruzalemē viens izraēlietis nogalināts un 16 ievainoti, pavēstīja Otrais kanāls. Divi uzbrucēji autobusā bija sākuši šaut un durt citus pasažierus.

Policija abus uzbrucējus nošāvusi, pavēstīja policijas preses sekretārs Mikijs Rozenfelds.

Citā Jeruzalemes daļā kāds vīrietis ietriecies ar savu automašīnu autobusa pieturā, tad izkāpis no auto un uzbrucis garāmgājējiem ar miesnieka nazi.
Viens izraēlietis nogalināts un divi ievainoti, vēsta Otrais kanāls.

Raananā, pilsētā uz ziemeļiem no Telavivas, divi cilvēki divās atsevišķās vietās sadūruši garāmgājējus.
Kāds palestīniešu jaunietis no Austrumjeruzalemes nodarījis vidēji smagus savainojumus vismaz vienam izraēlietim, kurš Raananā atradies autobusa pieturā, sacīja Rozenfelds.

Vēl pirms policijas ierašanās cilvēki, kas bijuši līdzās, uzbrucēju pievārējuši un piekāvuši.

Gan ievainotais izraēlietis, gan uzbrucējs nogādāti slimnīcā, sacīja Rozenfelds.

Dažas stundas vēlāk cits palestīnietis Raananā, arābu valodā saucot “Dievs ir dižens”, ar nazi nopietni savainojis kādu izraēliešu sievieti. Uzbrucējs sašauts vai piekauts, sacīja Rozenfelds.

Kopš 3.oktobra Izraēlā un okupētajās palestīniešu teritorijās notikuši vairāk nekā 20 saduršanas gadījumi. Pagājušajā nedēļā tika pieredzēts arī viens atriebes uzbrukums, kad kāds ebrejs Dimonā, Izraēlas dienvidos, sadūra divus Izraēlas arābus un divus palestīniešus.

Šo uzbrukumu, kā arī pēdējā laikā Rietumkrastā un Austrumjeruzalemē notikušo vardarbīgo demonstrāciju dēļ raisās bažas, ka var izraisīties pilnapmēra palestīniešu sacelšanās – trešā intifada.

Nemieri izpletušies arī Gazas joslā. Sadursmēs līdzās robežai no izraēliešu lodēm dzīvību zaudējuši deviņi palestīnieši.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kāpēc viņi tur ievācās?
    Tur taču arābi dzīvoja…
    No šejienes ari mums tā vardarbība izplatās pa visu balto civilizāciju..

Draugiem Facebook Twitter Google+