×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
9. maijs, 2016
Drukāt

Uz dienesta pārbaudes laiku atstādināts NMPD Zemgales nodaļas vadītājs (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Uz dienesta pārbaudes laiku no amata ir atstādināts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Zemgales reģionālās nodaļas vadītājs Roberts Fūrmanis.Uz dienesta pārbaudes laiku no amata ir atstādināta arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Maksas pakalpojumu daļas vadītājas pienākumu izpildītāja Iluta Hmeļnicka, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija.

Tikmēr Hmeļnicka pati esot iesniegusi atlūgumu.

Tāpat no amata atstādināta vēl viena NMPD darbiniece, liecina neoficiāla informācija.

NMPD Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ilze Bukša apstiprināja, ka Fūrmanis ir uz laiku atstādināts no amata pienākumu pildīšanas. Plānots, ka dienesta pārbaude varētu notikt aptuveni mēnesi.

Dienesta pārbaude sākta saistībā ar informāciju par iespējamām darbībām, organizējot NMPD publisko pakalpojumu sniegšanu.

Informācija valsts ieņēmumu dienestā par amatpersonu deklarācijām liecina, ka Fūrmanis šajā amatā stājās 2012.gada aprīlī.

Tikmēr pats Fūrmanis neesot informēts par iemesliem, kādēļ dienesta vadība pieņēmusi šādu lēmumu.

“Iemesli man nav paskaidroti. Tas esot saistīts ar vakardienas “De facto” sižetu. Esmu redzējis sižetu, taču tajā par sevi neko neredzēju. Jā, no darba NMPD brīvajā laikā es strādāju “Veselības centrā 4″ par anestezeologu-reanimatologu, esmu saņēmis atļauju no dienesta vadības apvienot darbus. Taču varu apliecināt – kā valsts amatpersona neesmu radījis kaitējumu valstij,” teica Fūrmanis.

Fūrmanis ir pārliecināts, ka NMPD Zemgales reģionālajā centrā strādā vieni no labākajiem mediķiem valstī, kas ir panākts ar uzcītīgu darbu. “Esam ieguldījuši daudz pūļu, lai uzlabotu darba kvalitāti. Tas ir darīts arī pēc paša iniciatīvas, dažkārt pat nesaņemot par to pateicību no vadības,” savu līdzšinējo darbu vērtē Fūrmanis.

Viņš stāsta, ka 11.maijā Rīgā viņam būs jāsniedz paskaidrojumi saistībā ar pārkāpumiem, bet 14.maijā bija plānota viņa dežūra NMPD brigādes sastāvā Jelgavā, taču tagad ārsts nezina, vai brigāde tiks komplektēta, jo viņam uz laiku līdz trim mēnešiem noteikts aizliegums atrasties darba vietā.

Pašlaik Fūrmani aizvieto viņa vietnieks medicīnas un operatīvajos jautājumos Kristiāns Galanders.
Informācija valsts ieņēmumu dienestā par amatpersonu deklarācijām liecina, ka Fūrmanis šajā amatā stājās 2012.gada aprīlī.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Brīnums gan ka nav pierakstīts-viss par velti,pasniedzēji apmāca par velti ,nekas nav jāmaksā,tikiai jāzibina actiņas.

Draugiem Facebook Twitter Google+