×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.2°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
27. decembris, 2016
Drukāt

Uzmanību! Rīt Rīgā ierodas 15 tūkstoši Tezē jauniešu (2)

Lūgšana no Tezē tikšanās Briselē. Foto no https://lv.wikipedia.orgLūgšana no Tezē tikšanās Briselē. Foto no https://lv.wikipedia.org

Trešdien, 28.decembrī rīta pusē Rīgā ieradīsies aptuveni 15 000 jaunieši no visas Eiropas un citiem kontinentiem. Viņu sagaidīšanas darbos iesaistīti 900 brīvprātīgie no dažādām valstīm, kuri Rīgā ieradās jau 26.decembrī.

Pirmās jauniešu grupas Rīgā ieradīsies jau no agra rīta. Jaunieši vispirms ieradīsies kādā no piecām sagaidīšanas vietām, kurās viņi saņems informāciju savā dzimtajā valodā un uzzinās, kurai no draudzēm šajās tikšanās dienās tiks piesaistīti. Pēc tam jaunieši dosies uz draudzēm, kur uzzinās par savām mītnes vietām. Daļa no viesģimenēm ieradīsies draudzēs, lai pirmo reizi sastaptos ar jauniešiem, kurus turpmākajās dienās izmitinās.

Oficiālās programmas aktivitātes 28.decembrī ietver vakariņas, kā arī vakara lūgšanas “Arēnā Rīga” un starptautiskajā izstāžu centrā “Ķīpsala” plkst. 19.

Tezē Eiropas Jauniešu tikšanās pasākumus var apmeklēt ikviens Latvijas iedzīvotājs. Lūgšanās “Arēna Rīga” un starptautiskajā izstāžu centrā “Ķīpsala” varēs iekļūt, tikai uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Atbraukuši tusēties piedzīvojuma meklētāji.

  2. Vēmiens nāk par tiem piedzīvojuma meklētājiem tezē-pezdē jauniešiem, kas pie Brīvības pieminekļa drāžās, kā to darīja Vācijas zēns ar Spānijas meiteni.

Draugiem Facebook Twitter Google+