Apbrīno

Uzņems “Nārnijas hroniku” ceturto filmu “Sudraba krēsls” 16

Publicitātes foto

Pieņemts lēmums par “Nārnijas hroniku” ceturtā stāsta “The Silver Chair” (“Sudraba krēsls”) ekranizāciju.

Filma sper soli tuvāk kinoekrāniem, jo kinostudija “Tristar” un filmu izplatīšanas uzņēmums “Entertainment One” parakstīja līgumu par filmas uzņemšanu.

Abi uzņēmumi sadarbosies ar filmu producenta Marka Gordona un Nārnijas grāmatu autora Klaiva Steiplsa Lūisa uzņēmumiem.

59 gadus vecais Gordons janvārī paziņoja, ka plāno veidot jaunu filmu sēriju, balstoties uz fantāzijas romāniem, un priecājas, ka abas filmu studijas piedalīsies jaunās filmas tapšanā.

“Es patiesi priecājos par iespēju veidot šo projektu ar [autora uzņēmumu] “The C.S.Lewis Company”. Mēs ar prieku sadarbosimies ar draugiem no “Tristar” un “Entertainment One” partneriem, lai iepriecinātu Nārnijas cikla vecos fanus un piesaistītu jaunus ar šo jauno, maģisko nodaļu,” norādīja Gordons.

Viņa vārdiem piekrita “Tristar” vadītāja Hanna Mingela un teica, ka filma taps, īstenojot plašāku “Tristar” projektu, kura mērķis ir piedāvāt publikai literatūras adaptācijas.

“”Nārnijas hroniku” lasīšana bijusi viena no lielākajām ietekmēm kā manā, tā arī citu cilvēku un paaudžu bērnībā. Iespēja no jauna atdzīvināt Nārnijas filmas ar jaunu radošo komandu ir manas karjeras spilgtākais mirklis,” atzina Mingela.

Nārnijas pirmo filmu “The Lion, the Witch and the Wardrobe” (“Lauva, ragana un drēbju skapis”) laida klajā 2005. gadā, pēc tam 2008. gadā uz ekrāniem parādījās “Prince Caspian” (“Princis Kaspiāns”), savukārt 2010. gadā pie skatītājiem nonāca “The Voyage of the Dawn Treader” (“Rītausmas ceļinieka brauciens”). Visas trīs lentes kopā nopelnījušas 1,5 miljardus dolāru.

LA.lv