×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
11. janvāris, 2012
Drukāt

Uzstāsies kopā ar Rikardo Muti 


muti_112

Latvijas Radio koris 14. un 15. janvārī Monpeljē (Francija) Berlioza operā uzstāsies kopā ar pasaules mūzikas leģendu diriģentu Rikardo Muti, lai kopā atskaņotu Džuzepes Verdi Rekviēmu – skaņdarbu, par kura interpretāciju Muti saņēmis Grammy balvu. 


 

“Šis uzaicinājums mums ir milzīgs gods. Muti zinām kā izcilu Verdi mūzikas interpretu. Tā būs unikāla pieredze strādāt ar šīs mūzikas pasaules spožāko meistaru,” teic Latvijas Radio kora mākslinieciskais vadītājs Sigvards Kļava. Koncertā muzicēs arī Monpeljē Nacionālais simfoniskais orķestris un Monpeljē operas koris, kā arī solisti: soprāns Tatjana Seržana un bass Mikēle Pertuzi, kā arī Grammy saņēmušā ieraksta dalībnieki mecosoprāns Olga Borodina un tenors Mario Dzefiri.

Rikardo Muti patlaban ir Čikāgas simfoniskā orķestra galvenais diriģents, viņš sadarbojies ar visiem ievērojamākajiem pasaules orķestriem, kuru skaitā ir “Berlīnes filharmoniķi”, Bavārijas Radio simfoniskais orķestris, “Ņujorkas filharmoniķi” un “Vīnes filharmoniķi”, ar kuriem kopā Muti jau 40 gadu uzstājas Zalcburgas festivālā.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+