Mobilā versija
+5.0°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
3. februāris, 2014
Drukāt

Valmierā aizsāks jaunu tradīciju – ceļotāju stāstu vakarus

Foto - LETAFoto - LETA

27.februārī Valmieras Tūrisma informācijas centrā (TIC) aizsāks jaunu pasākumu sēriju – tematiskos “Ceļotāju stāstu vakarus”, kur dažādi cilvēki stāstīs par piedzīvoto ceļojumos, portālu “LA.lv” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības pārstāve Veronika Časnoviča.

Pirmā Ceļotāju stāstu vakara tēma būs “Mana paradīze”. “Katram no mums ir kāda vieta, tepat – Valmieras apkārtnē, kur tālāk – Latvijas mežos, pļavās un līdzenumos, daudzveidīgajā Eiropā vai pārsteidzošajā pasaulē. Galvenais – jūs to nešaubīgi izjūtat kā savu paradīzi. Esat tur bijuši vienreiz un noteikti plānojat atgriezties vai dodaties turp atkal un atkal, lai gan šķiet, ka viss jau ir redzēts un piedzīvots,” klāsta Časnoviča.

Pirmajā tikšanās reizē par piedzīvoto Portugālē klātesošos uzrunās azartiska un pieredzējusi ceļotāja, bijusī Vidzemes Augstskolas rektore, asociētā profesore Vija Daukšte.

Arī citi Valmieras un apkārtējo novadu iedzīvotāji ir aicināti iesūtīt savus ceļojumu stāstus, kas atbilst dotajai tematikai. Aizraujošākā stāsta autors būs aicināts piedalīties pasākumā un pastāstīt savus piedzīvojumus, lai, iespējams, iedvesmotu klātesošos ceļojumam.

Stāstus var iesniegt elektroniski, sūtot tos uz -pastu “tic@valmiera.lv” vai personīgi iesniedzot Valmieras  TIC. Stāstu iesniegšanas termiņš ir 20.februāris. Nākamais pasākums plānots 27.martā. Stāstu tematika un vakara viesis tiks paziņots marta sākumā.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (27)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+