×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
3. februāris, 2014
Drukāt

Valmierā aizsāks jaunu tradīciju – ceļotāju stāstu vakarus

Foto - LETAFoto - LETA

27.februārī Valmieras Tūrisma informācijas centrā (TIC) aizsāks jaunu pasākumu sēriju – tematiskos “Ceļotāju stāstu vakarus”, kur dažādi cilvēki stāstīs par piedzīvoto ceļojumos, portālu “LA.lv” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības pārstāve Veronika Časnoviča.

Pirmā Ceļotāju stāstu vakara tēma būs “Mana paradīze”. “Katram no mums ir kāda vieta, tepat – Valmieras apkārtnē, kur tālāk – Latvijas mežos, pļavās un līdzenumos, daudzveidīgajā Eiropā vai pārsteidzošajā pasaulē. Galvenais – jūs to nešaubīgi izjūtat kā savu paradīzi. Esat tur bijuši vienreiz un noteikti plānojat atgriezties vai dodaties turp atkal un atkal, lai gan šķiet, ka viss jau ir redzēts un piedzīvots,” klāsta Časnoviča.

Pirmajā tikšanās reizē par piedzīvoto Portugālē klātesošos uzrunās azartiska un pieredzējusi ceļotāja, bijusī Vidzemes Augstskolas rektore, asociētā profesore Vija Daukšte.

Arī citi Valmieras un apkārtējo novadu iedzīvotāji ir aicināti iesūtīt savus ceļojumu stāstus, kas atbilst dotajai tematikai. Aizraujošākā stāsta autors būs aicināts piedalīties pasākumā un pastāstīt savus piedzīvojumus, lai, iespējams, iedvesmotu klātesošos ceļojumam.

Stāstus var iesniegt elektroniski, sūtot tos uz -pastu “tic@valmiera.lv” vai personīgi iesniedzot Valmieras  TIC. Stāstu iesniegšanas termiņš ir 20.februāris. Nākamais pasākums plānots 27.martā. Stāstu tematika un vakara viesis tiks paziņots marta sākumā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+