×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
8. augusts, 2015
Drukāt

Valmierā notiks CSDD tehniskās apskates nakts

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Valmierā, E.Lācera ielā 5, 8.augustā no plkst.19 notiks Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) pasākums “Tehniskās apskates nakts”, aģentūrai BNS pavēstīja direkcijā.

Pasākuma laikā tehniskās apskates stacijā bez maksas būs pieejama vieglo automobiļu diagnostika, bet apmeklētājiem tiks piedāvātas dažādas ar satiksmes drošību saistītas aktivitātes un izklaides. Savukārt tie, kuri vēlēsies, varēs veikt arī sava automobiļa tehnisko apskati vai pozitīvas diagnostikas gadījumā – saņemt tehniskās apskates uzlīmi.

Pasākuma nolūks ir mudināt autobraucējus piedalīties ceļu satiksmē ar drošiem un tehniskā kārtībā esošiem transportlīdzekļiem, lai neapdraudētu ne savu, ne arī citu satiksmes dalībnieku veselību un dzīvības. “Tehniskās apskates naktis Latvijā norit savstarpējas sapratnes gaisotnē, tās ir guvušas lielu atsaucību un veicinājušas cilvēku izpratni par drošu auto nozīmi satiksmē,” norādīja CSDD Transportlīdzekļu kontroles un sertifikācijas inspekcijas priekšnieks Jānis Liepiņš.

Tehniskās apskates naktis notiks arī Ventspilī, Ganību ielā 154, 14.augustā no plkst.19, Rīgā, Antenas ielā 2, 22.augustā no plkst.18, bet Daugavpilī, Kraujas ielā 3A, Tehniskās apskates nakts notiks 28.augustā no plkst.19.

Tehniskās apskates naktis Latvijā notiks jau ceturto gadu. Iepriekšējā gadā Rīgā un reģionos pārbaudītas gandrīz pusotrs tūkstotis automašīnu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+