×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
5. augusts, 2017
Drukāt

Var pieteikties darbam Nacionālajā Mākslas muzejā. Kāda alga? (10)

Foto - Renārs KorisFoto - Renārs Koris

Latvijas Nacionālais Mākslas muzejs (LNMM) izsludinājis pieteikšanos vakantajam eksponātu uzrauga amatam, par ko gatavs maksāt 430 eiro mēnešalgu pirms nodokļu nomaksas.

Vakantā amata prasībās ietilpst laipna un korekta izturēšanās pret muzeja apmeklētājiem, darba precizitāte, uzticamība un augsta atbildības sajūta. Tāpat uzraugam jābūt labā fiziskā formā un jābūt interesei par mākslu un kultūru.

Eksponātu uzraugiem nepieciešamas ļoti labas latviešu valodas zināšanas, kā arī vēlamas labas angļu un krievu valodas zināšanas.

Eksponātu uzraugiem muzejs ik mēnesi gatavs maksāt 430 eiro pirms nodokļu nomaksas un sniegt bezmaksas muzeja apmeklējumus.

Darbiniekiem noteikta sešu dienu darba nedēļa, kurā brīvdiena ir pirmdiena. Muzejs piedāvā arī pusslodzes darbu.
Pieteikumus vakantajam eksponātu uzrauga amatam muzejā var iesniegt līdz 10.augustam.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

  1. Laba fiziskā forma – ko tas nozīmē? To noteiks “uz aci” vai būs kādi pārbaudījumi? Iemaņas tuvcīņā un zirņa bīdīšana pa grīdu ar degunu?

  2. Nevis pirms , bet pēc nodokļu nomaksas – tā vel būtu pieņemama alga ! Bet ar šādu algu var dabut vecus, sačākstējušus pensionārus !

  3. Nevis pirms , bet pēc nodokļu nomaksas – tā vel būtu pieņemama alga ! Bet ar šādu algu var dabut vecus, sačākstējušus pensionārus !

  4. Kad oligarhi izzog valsti Atbildēt

    par tādām algām jāvergo. Tapēc vien tos Rīdzenes runātājus ar visiem saviem atbalstītājiem gan saeimā un valsts iestādēs jāgāž!

  5. Ieinteresēja darba laiks kā arī pats darbs.

  6. Skolotājas jau ar saņem 425 eiro mēnesī.

  7. Nu… Tā kā pamaz par šo grūto modrās nīkšanas darbu, kas prasa fizisku izturību… Un par svešvalodu zināšanu prasībām, kas neapšaubāmi nozīmē kvalifikāciju un inteliģences līmeni. Visdrīzāk jau arī augstāko izglītību. Ilgi meklēsiet! Bet nekas – lai sokas! 🙂

  8. SAUSMAS.aR TADAM PRASIBAM VAR STRADAT VESTNIECIBA VAI JEBKURA STARPTAUTISKA KOMPANIJA LATVIJA VAI CITAS VALSTIS.PRASIBAS PAR VISMAZ 2500 EUR BET ALGA KA SETNIEKAM.VAI PASIEM KAUNA NEMAZ VAIRS NAV?

Draugiem Facebook Twitter Google+