Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
8. jūlijs, 2015
Drukāt

Vējonis neatbalsta politiķu vēlmi atbrīvot no amata NEPLP vadītāju Dimantu (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Jaunievēlētais Valsts prezidents Raimonds Vējonis neatbalsta politiķu vēlmi atbrīvot no amata Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) vadītāju Aināru Dimantu, intervijā Latvijas Radio raidījumā “Labrīt” trešdien sacīja Vējonis.

“Manuprāt, šis lēmums nav pareizs. Tas tiešām apdraud tās demokrātiskās vērtības, kuras ir Latvijā,” teica Vējonis.
Viņš norādīja, ka šo lēmumu var būt izraisījuši arī personiski apsvērumi.

Tāpat Vējonis uzsvēra, ka Valsts kontroles konstatētie pārkāpumi NEPLP darbībā nav bijuši tik lieli, citām valsts iestādēm finansiālie pārkāpumi bijuši lielāki.

“Mēs runājam par samērā nebūtiskiem finanšu pārkāpumiem iestādes darbā. Tāpēc tā ir vēršanās pret mūsu mediju tiesībām brīvi paust viedokli, brīvi kontrolēt mediju darbu un arī pieņemt šos lēmumus. Es šo lēmumu neatbalstu,” atzina Vējonis.

Jau vēstīts, ka vairāki deputāti jūnija vidū parakstīja ierosinājumu atlaist visus NEPLP locekļus. 2.jūlijā Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija nolēma atbalstīt NEPLP vadītāja Dimanta atlaišanu, par ko Saeima lems ārkārtas sēdē trešdien, par katru balsojot atsevišķi.

Jaunievēlētais Valsts prezidents Raimonds Vējonis Saeimā trešdien dos svinīgo zvērestu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Suudigs iesaakums,laikam ta arii bakstiisies pa vecam.Nu ko,nekaa patiikama.Lai vecas puskrievam.

  2. Vējoņa kungs”! Jūs pieļāvāt kļūdu! Ļoti žēl. Vai tieša’m jāaizstāv rupjības un cinisms, kas skan ēterā un TV ekrānos. Vai drīkst aizstāvēt finansiālus pārkāpumus, samērojot, kuram tad ir lielāki, kuram mazāki. Varbūt veinreiz būtu jāizbeidz šīs finanšu mahinācijas.

  3. Tāāā ! Vējonis arī atbalsta rupju lamāšanos ēterā !!!!! Pārsteigums !!!

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+