×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
15. februāris, 2015
Drukāt

Vēl tikai šodien var nobalsot par sev tuvāko Rīga 2014 notikumu

Foto: LETAFoto: LETA

“Rīga 2014” aicina nobalsot par Eiropas kultūras gada notikumiem, kas atstājuši visspilgtākos iespaidus, aģentūrai BNS pavēstīja nodibinājuma “Rīga 2014” sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Linda Pastare.

Balsojums norisināsies līdz 15. februāra plkst. 23.59.

Viņa atgādina, ka pirms gada Eiropas kultūras gads Rīgā sākās ar Grāmatu draugu ķēdi, no rokas rokā nododot grāmatas no Latvijas Nacionālās bibliotēkas vecās ēkas Krišjāņa Barona ielā uz jauno eku Mūkusalas ielā. Kopumā Eiropas kultūras gada programmā bija iekļauti vairāk nekā 2000 pasākumu.

Nobalsot par visspilgtāko Eiropas kultūras gada notikumu iespējams “Rīga 2014” kultūras portālā www.riga2014.org sadaļā “Programma”, kur atrodami visi 2014.gadā realizētie projekti. Notikumu secība balsojumā atkarīga no saņemto balsu skaita, populārākajiem ierindojoties augšgalā.

“Tagad, kad Eiropas kultūras gads ir izskanējis, mēs aicinām pakavēties atmiņas par redzēto un dzirdēto, atzīmējot “Rīga 2014″ portālā tos pasākumus, kas atstājuši visspilgtāko iespaidu. Mums, organizatoriem, ir būtiski zināt ikviena viedokli. Varbūt tas ir bijis pārsteidzošākais un negaidītākais, varbūt tāds, kas raisīja lepnumu par Rīgu, Latviju un tās cilvēkiem, vai varbūt vēl ilgi palicis atmiņā ar uzdotajiem jautājumiem par mums pašiem,” uzsvērusi “Rīga 2014” vadītāja Diāna Čivle.

“Rīga 2014” notikumu programma bija vērienīgākā līdz šim realizētā kultūras pasākumu programma Latvijas kultūras vēsturē, un tās sagatavošanā un īstenošanā 2014.gadā bija iesaistīti vairāk nekā 12 000 dalībnieku no teju simts dažādām kultūras institūcijām, valsts un pilsētas kultūras iestādēm un nevalstiskajām kultūras organizācijām, norādīja Pastare.

Eiropas kultūras galvaspilsētas programmu veido nodibinājums “Rīga 2014” sadarbībā ar valsts, pašvaldības un nevalstiskajām kultūras organizācijām, radošajām apvienībām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+