Mobilā versija
-1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
16. marts, 2016
Drukāt

Vēl var pieteikties Jauniešu Saeimai

Foto no jauniesusaeima.lvFoto no jauniesusaeima.lv

Vēl līdz 29. martam var kandidēt 6. Jauniešu Saeimas vēlēšanās, piesakot savu ideju par to, kas būtu maināms valstī un kā uzlabot Latvijas sabiedrības dzīvi. Pieteikties aicināts ikviens jaunietis  no 15 līdz 20 gadiem.

Dalību var reģistrēt vēlēšanu platformā www.jauniesusaeima.lv, piesakot ideju, kura kandidātam ir svarīga un kuru būtu nepieciešams risināt valsts līmenī. Līdz šim visvairāk ideju pieteikts izglītības un zinātnes jomā – 37, sabiedrības un cilvēktiesību jomā – 20, savukārt pa divām idejām aizsardzības un drošības jomā. Par 6. Jauniešu Saeimas deputātiem kļūs 100 populārāko ideju autori – jaunieši, par kuru idejām būs saņemts lielākais balsu skaits virtuālajā vēlēšanu platformā. Pieteikties dalībai Jauniešu Saeimā, kā arī balsot par jauniešu piedāvātajām idejām var portālu “Draugiem.lv” un “Facebook.com” lietotāji. Balsot par idejām var ikviens šo portālu lietotājs bez vecuma ierobežojuma līdz 3. aprīlim.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+