Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
16. marts, 2016
Drukāt

Vēl var pieteikties Jauniešu Saeimai

Foto no jauniesusaeima.lvFoto no jauniesusaeima.lv

Vēl līdz 29. martam var kandidēt 6. Jauniešu Saeimas vēlēšanās, piesakot savu ideju par to, kas būtu maināms valstī un kā uzlabot Latvijas sabiedrības dzīvi. Pieteikties aicināts ikviens jaunietis  no 15 līdz 20 gadiem.

Dalību var reģistrēt vēlēšanu platformā www.jauniesusaeima.lv, piesakot ideju, kura kandidātam ir svarīga un kuru būtu nepieciešams risināt valsts līmenī. Līdz šim visvairāk ideju pieteikts izglītības un zinātnes jomā – 37, sabiedrības un cilvēktiesību jomā – 20, savukārt pa divām idejām aizsardzības un drošības jomā. Par 6. Jauniešu Saeimas deputātiem kļūs 100 populārāko ideju autori – jaunieši, par kuru idejām būs saņemts lielākais balsu skaits virtuālajā vēlēšanu platformā. Pieteikties dalībai Jauniešu Saeimā, kā arī balsot par jauniešu piedāvātajām idejām var portālu “Draugiem.lv” un “Facebook.com” lietotāji. Balsot par idejām var ikviens šo portālu lietotājs bez vecuma ierobežojuma līdz 3. aprīlim.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+