Mobilā versija
+1.6°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
16. marts, 2016
Drukāt

Vēl var pieteikties Jauniešu Saeimai

Foto no jauniesusaeima.lvFoto no jauniesusaeima.lv

Vēl līdz 29. martam var kandidēt 6. Jauniešu Saeimas vēlēšanās, piesakot savu ideju par to, kas būtu maināms valstī un kā uzlabot Latvijas sabiedrības dzīvi. Pieteikties aicināts ikviens jaunietis  no 15 līdz 20 gadiem.

Dalību var reģistrēt vēlēšanu platformā www.jauniesusaeima.lv, piesakot ideju, kura kandidātam ir svarīga un kuru būtu nepieciešams risināt valsts līmenī. Līdz šim visvairāk ideju pieteikts izglītības un zinātnes jomā – 37, sabiedrības un cilvēktiesību jomā – 20, savukārt pa divām idejām aizsardzības un drošības jomā. Par 6. Jauniešu Saeimas deputātiem kļūs 100 populārāko ideju autori – jaunieši, par kuru idejām būs saņemts lielākais balsu skaits virtuālajā vēlēšanu platformā. Pieteikties dalībai Jauniešu Saeimā, kā arī balsot par jauniešu piedāvātajām idejām var portālu “Draugiem.lv” un “Facebook.com” lietotāji. Balsot par idejām var ikviens šo portālu lietotājs bez vecuma ierobežojuma līdz 3. aprīlim.

Pievienot komentāru

Tūrists pēc atpūtas Vecrīgā vairs nespēj atrast ceļu līdz viesnīcai (1)Likumsargi šorīt līdz viesnīcai nogādājuši apmaldījušos tūristu, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli (5)Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+