×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.9°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
27. aprīlis, 2015
Drukāt

Venēcijā atklās latviešu mākslinieku izstādi “Pro bono publico”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Svētdien, 3.maijā pulksten 17 Fondamenta dei Penini Venēcijā tiks atklāta mākslas biedrības “Octopus Art Projects” rīkota latviešu mākslinieku izstāde “Pro bono publico”, kurā piedalīsies mākslinieki Edgars Mucenieks, Liena Muceniece, Andris Vītols un Edmunds Lūcis, portālam LA.lv pavēstīja kuratore Evelīna Vanaga.

Izstādē , kuras nosaukums no latīņu valodas nozīmē “Vispārējam labumam”, tiks eksponēti instalāciju, video un glezniecības darbi.

“Izstādes nosaukums ietver tematisko loku, par kuru mākslinieki diskutē savos darbos. Par robežām, par zināmo un nezināmo pasauli, par līdzās dzīvošanu, sabiedrības attieksmi un viedokļu dažādību, kā arī vērtību sistēmas izmaiņām un morālo stāju mūsdienu pasaulē. Mākslas darbos caurvijas pārdomas par mieru, mīlestību un iekšējās pasaules iluzoro intimitāti. Izstādes fokusā dominē jautājums par iznīcību un to, ko esam gatavi darīt, lai nākotne būtu laimīgāka,” stāsta Vanaga.

Izstāžu zāle atrodas 110 metru attālumā no Venēcijas arsenāla, kurā norisināsies galvenie 56. Venēcijas mākslas biennāles notikumi.

Izstāde būs skatāma līdz 31. maijam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+