Ventspils dramatiskā galotnē iekļūst Baltijas līgas pusfinālā 0

Baltijas basketbola līgas ceturtdaļfināla atbildes spēlē BK “Ventspils” ar 87:80 uzvarēja “Šiauliai”, divu spēļu summā lietuviešus pārspējot par četriem punktiem.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Salīdzinot ar abu komandu pirmo spēli Šauļos, ventspilniekiem izdevās būtiski samazināt pieļauto kļūdu skaitu, kas kopā ar augstāku metienu precizitāti ļāva kontrolēt spēles gaitu un izcīnīt laimīgu uzvaru. Pirmo reizi nepieciešamo četru punktu pārsvaru un vadību divu spēļu summā BK “Ventspils” ieguva otrās ceturtdalas sākumā – 27:23. Spēles turpinājumā izdevās sasniegt arī desmit punktu pārsvaru, tomēr Šauļi ik pa brīdim atgriezās cīņā par uzvaru divu spēļu summā.

Dramatiskākie notikumi risinājās pēdējā minūtē, kad Šauļu komandai izdevās realizēt trīs tālmetienus, turklāt vienu no tiem kopā ar Vairoga noteikumu pārkāpumu – 83:79. Tūdaļ divas reizes no soda metienu līnijas kļūdījās Simss un viesiem atlikušajās 16 sekundēs bija iespēja izraut uzvaru. Par laimi, labu spēli aizvadījušais Samens pasteidzās ar nesagatavotu metienu, bet pēdējo sešu sekunžu soda metienu dueļos Ventspils nosargāja pārsvaru.

Baltijas līgas pusfinālā BK “Ventspils” spēlēs pret Tallinas “Kalev/Cramo” un Pasvales “Pieno žvaigždes” uzvarētājiem. Pirmajā cīņā ar 71:64 pārāks bija Igaunijas klubs.

Svētdien Tartu ceturtdaļfināla atbildes spēli pret vietējo “Rock” aizvadīs “Barons kvartāls”, kas savā laukumā igauņus pārspēja ar 63:49.

BALTIJAS BASKETBOLA LĪGA

Ceturtdaļfināls

BK “Ventspils” – “Šiauliai” 87:80 (25:23, 48:43, 63:57). Laksa, Bērziņš pa 20, Simss 15, Timma 11, Zaķis 7, Valters, Meiers pa 5, Lejasmeiers, Vairogs pa 2; Samens 22, Šuļkskis 14, Burks, Kježa pa 11, Saimons 8, Alijevs, Galdiks, Ļutihs pa 4, Džeksons 2. Divu spēļu summā 165:161.

“Prienai” – “Tarvas” 110:89 (divu spēlu summā 218:161).