Ventspils un “Skonto” spēlē bezvārtu neizšķirts 0

Pirmajā spēlē pēc galvenā trenera Sergeja Podpalija atlaišanas ceturtdien pagājušās sezonas Latvijas čempionvienība “Ventspils” savā laukumā nospēlēja neizšķirti 0:0 (0:0) ar Rīgas “Skonto” futbolistiem.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Reālākā iespēja uzvarēt šajā cīņā bija ventspilniekiem, bet 57.minūtē Federiko Martiness nerealizēja 11 metru soda sitienu, ko atsita Germans Māliņš. Kā ziņots, “Ventspils” komanda par Podpalija atlaišanu paziņoja spēles dienā. Viņa amatu ieņems bijušais Latvijas izlases pussargs Jurģis Pučinskis, kurš jau vairākus gadus strādā kluba sistēmā.

Citā svarīgā spēlē “Liepājas metalurga” komanda ar rezultātu 2:0 (2:0) izbraukumā pieveica “Jūrmalas” futbolistus. Abus vārtus šajā mačā jau pirmajā puslaikā guva Vladimirs Kamešs.

Savukārt pēdējā 11.kārtas spēlē tikās čempionāta pastarīši, “Metta”/LU komandai savā laukumā ar 0:3 (0:3) piekāpjoties Rīgas “Daugavai”. Arī šajā duelī visi vārti tika gūti pirmajā puslaikā – jau pirmajā minūtē Toms Mežs ar tālsitienu pārspēja kļūdu pieļāvušo “Metta”/LU vārtsargu Kristers Putniņš, vēlāk rezultātu dubultoja Vitālijs Ziļs, bet trešos vārtus guva Kristaps Priedēns, ieraidot bumbu savos vārtos.

Kā ziņots, pirmās divas šīs kārtas spēles notika trešdien, kad vēl viena sacensību debitante JPFS/FK “Spartaks” savā laukumā cīnījās neizšķirti 2:2 (0:0) ar pašreizējo sacensību līdervienību Daugavpils “Daugavu”, bet “Gulbene” izbraukumā ar rezultātu 1:0 (1:0) pieveica “Jelgavas” komandu.

Kopvērtējumā līderpozīciju ar 22 punktiem 11 spēlēs saglabā Daugavpils “Daugava”, bet tai ar 20 punktiem negaidīti seko JPFS/FK “Spartaks” vienība. Trešā ar 18 punktiem desmit cīņās ir “Skonto” komanda, bet pa 16 punktiem attiecīgi deviņās un desmit spēlēs tagad izcīnījušas “Liepājas metalurgs” un “Ventspils” komandas. 13 punkti desmit spēlēs ir “Jūrmalas” vienībai, bet “Gulbene” ar 12 punktiem atrodas septītajā vietā. Uz astoto vietu ar 11 punktiem pakāpās Rīgas “Daugava”, tai ar desmit punktiem seko “Jelgava”, bet “Metta”/LU komanda tikusi pie sešiem punktiem.

Šīs sezonas virslīgas čempionātā piedalās desmit komandas, kas aizvadīs četru apļu turnīru.