Mobilā versija
+13.9°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Svētdiena, 23. jūlijs, 2017
18. jūnijs, 2015
Drukāt

Vēstures muzejā apskatāmi unikāli LTF dokumenti

Foto: Latvijas Nacionālais vēstures muzejsFoto: Latvijas Nacionālais vēstures muzejs

Latvijas Nacionālā vēstures muzeja Jaunieguvumu izstādē līdz vasaras beigām aplūkojami unikāli materiāli, kurus muzejam uzdāvinājusi Sandra Kalniete, LA.lv uzzināja muzejā.

Politiķe Sandra Kalniete LV šā gada aprīlī uzdāvināja Latvijas Nacionālajam vēstures muzejam unikālus materiālus par Trešo Atmodu – 1988. gada 1. un 2. jūnija Radošo Savienību plēnuma rezolūcijas oriģinālu ar viņas veiktajiem labojumiem un papildinājumiem, 1989. gada 9. oktobra rezolūciju par Latvijas Tautas frontes nodibināšanu ar parakstiem un 1990. gada 18. marta vēlēšanās piedalījušos LTF deputātu kandidātu sarakstu ar viņas piezīmēm, izdarītām naktī no 18. marta uz 19. martu.

Pievienot komentāru

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (7)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (7)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+