×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
3. augusts, 2017
Drukāt

VID aptur portāla “ss.lv” saimniecisko darbību; vietne vēl darbojas (2)

Ekrānšāviņš no portāla ss.lvEkrānšāviņš no portāla ss.lv

Valsts ieņēmumu dienests (VID) nolēmis apturēt Latvijas lielākā sludinājumu portāla “ss.lv” saimniecisko darbību, “LNT ziņām” apliecināja dienestā.

Viens no galvenajiem iemesliem šādam solim ir daudzās patērētāju sūdzības, ko par portāla rīcību kopš 2016.gada lielā apjomā saņēma Patērētāju tiesību aizsardzības centrs.

Saskaņā ar VID datiem portālu pārvaldošajam uzņēmumam SIA “Internet” nav nodokļu parādu, bet “Lursoft” dati liecina, ka šī uzņēmuma saimnieciskā darbība kopš 1.augusta ir apturēta saskaņā ar VID lēmumu.

“LNT ziņas” pārliecinājās, ka sludinājumu portāls “ss.lv” ceturtdien vēl darbojās. Viens no uzņēmuma īpašniekiem “LNT ziņām” teica, ka kategoriski nepiekrīt VID lēmumam un pēc konsultēšanās ar advokātiem lems par tālāko rīcību.

“Internet” dibināts 1998.gadā, un tas pieder Jurim Līnim, Andrejam un Sergejam Kivackiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. tas ir tapat ka aizliegt visas daksinas jo redz paris no tam ir izmantotas lai kadam nodaritu pari. vid visatlautiba maigi izsakoties ir sokejosa sledzot portalu. cilveki pasi vainigi ka nelasa un parkapj ss portala lietosanas noteikumus un ss var kaut 1000 eiro prasit par vienu sludinajumu, cilveki vnk nelietos. un ss “komunikacija ar lietotaju” ir tiesi tie portala lietosanas noteikumi, ta notiek visa civilizetaja pasaule. pameginiet daudziem populariem pasaules servisiem uzrakstit epastu, sanemsiet auto-atbildi ka lasiet lietosanas noteikumus. ta dara pat milzis google. un ko vid tagad daris ja ss parregistres savu uznemumu uz kadu citu valsti, lietos .com domena vardu un maksas nodoklus jaunaja mitnes valsti. viniem nebus nekadu saistibu pret lv un nodoklu nauda ies gar degunu. ja ari vid noblokes pieeju ss.com domenam, tad cilveki izmantos facebook grupas un nauda aizies facebook un facebook vid pasarg dies lai pamegina nobloket un nelaut piekluvi no lv. pasakiet ludzu vai man vienigajam skiet vid stulbumam un bezkaunibai nav robezu. turklat pasi vid ir netiri un daudzos skandalos iesaistiti, pretigi no viniem klausities runajam par profesionalitati un godigumu

  2. jāradbojas kaut vai tik ilgi kamer beidzas pedejais apmaksātais sludinājums. var apturet jaunu ievietošanu, bet par samaksāto dzēšanu nedrikst but ne runas

Draugiem Facebook Twitter Google+