Pasaulē
Eiropa

VIDEO. 101 gadu veca Francijas kundze izbrīnīta: vai tiešām Merkele nav Makrona sieva? 0

Ekrānuzņēmums no Facebook video.

Aizvadītajā nedēļas nogalē Francijā notika Parīzes Miera forums un Pirmā pasaules kara piemiņas pasākumi, uz kuriem bija ieradušies gan lielvalstu, gan ES valstu līderi kā no Vācijas un Amerikas, tā arī no Latvijas.

Šo pasākumu laikā Vācijas medijs “Deutsche Welle” fiksējis kādu amizantu situāciju, kas iemūžināta video. Sirsnīgais video jau iemantojis soctīkla Facebook lietotāju ievērību.

Video redzams, kā Vācijas kanclere Angela Merkele cenšas izskaidrot kādai 101 gadu vecai kundzei Francijā to, ka viņa pilnīgi noteikti nav Francijas prezidenta Emanuela Makrona sieva! Kā zināms, Makrona sieva un pirmā lēdija ir Brižita Makrona.

Merkele seniorei vairākas reizes atkārtoja: “Nē, es esmu kanclere no Vācijas!” Sirmā franzūciete patiešām pauda lielu izbrīnu, sakot, ka “tas tak nevar būt!” Nebija tālu līdz prieka asarām…par Merkeli, par šo tikšanos…”Nē, nē, mēs Jums neliksim raudāt!” apsolīja Merkele.

Saistītie raksti

101 gadus vecā francūziete no sirds priecājās par šo satikšanos – viņu kopā ar Merkeli un Makronu iemūžināja ne vien video, bet arī kopīgā foto!

Skaties video!

Foto: LETA/REUTER

Foto: LETA/REUTER

LA.lv