EPA/LETA

Madrides “Atletico” otrdien tikai 11 metru pēcspēles sitienu sērijā sasniedza UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālu, kamēr pirmo reizi tik tālu tikusi Anglijas vienība Mančestras “City”.
“Atletico” futbolisti otrdien notikušajā astotdaļfināla atbildes spēlē savā laukumā pamatlaikā cīnījās bezvārtu neizšķirti 0:0 (0:0) ar Nīderlandes vienību Eindhovenas PSV. Tā kā pirmais mačs noslēdzās bez vārtu guvumiem, bija nepieciešams pagarinājums, kurā neviena no komandām neizcēlās, bet 11 metru sitienu sērijā uzvaru ar 8:7 izcīnīja Madrides klubs.
Vēl divu pāru spēles tiks aizvadītas trešdien. Pirmajās cīņās pašreizējā turnīra čempione “Barcelona” no Spānijas, pateicoties diviem pasaules labākā futbolista Lionela Mesi vārtu guvumiem, izbraukumā ar 2:0 apspēlēja Londonas “Arsenal” vienību no Anglijas, bet duelī starp Itālijas un Vācijas čempionēm Turīnas “Juventus” savā laukumā atspēlēja divu vārtu deficītu un cīnījās 2:2 ar Minhenes “Bayern”.
Vēl UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālu otrdien pirmo reizi vēsturē sasniedza Mančestras “City”, kas savā laukumā nospēlēja neizšķirti 0:0 (0:0) ar Ukrainas klubu Kijevas “Dinamo”, taču divu spēļu summā triumfēja ar 3:1.