×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
10. jūnijs, 2016
Drukāt

VIDEO: Autobusā atkal plosījusies kāda rupekle; policija lūdz atpazīt (22)

Foto no videoFoto no video

Internetā šodien popularitāti ieguvis kāds video, kurā redzams konflikts 3.maršruta autobusā. Kāda sieviete uzklupusi citiem pasažieriem un rupji lamājusies, kad saņēmusi ieteikumu sabiedriskajā transportā bērna klātbūtnē nelietot alkoholiskos dzērienus.

Rīgas pašvaldības policijā (RPP) par notikušo uzsākta administratīvā lietvedība par sīko huligānismu un policija aicina atpazīt internetā izplatītajā video redzamo sievieti.

Pārbaudes laikā no Rīgas satiksmes darbiniekiem noskaidrots, ka konflikts izcēlies 8.jūnijā pulksten 19.31 Rīgā uz Daugavgrīvas šosejas autobusu pieturā “Beķermuiža”.

Kā redzams video, konflikts ilga vairākas minūtes, kuru laikā kāda pasažiere pret pārējiem autobusa pasažieriem izturējās necienīgi, rupji lamājās un brīžiem iesaistījās arī fiziskā kontaktā ar vienu no autobusa pasažieriem. Videomateriālā redzamais liecina, ka konflikts izcēlies, jo kāds cits pasažieris sievietei aizrādījis par alkohola lietošanu sabiedriskajā transportā.

Ņemot vērā šos apstākļus, RPP uzsākta administratīvā lietvedība par sīko huligānismu, taču pagaidām nav zināma agresīvās sievietes identitāte, tādēļ policija lūdz atsaukties ikvienu, kurš atpazīst video redzamo sievieti, zvanot uz tālruņu numuriem 67181580, 67181581, 110 vai vērsties RPP Kurzemes pārvaldē Spilves ielā 25a.

Internetā izplatītajā videomateriālā arī teikts, ka policija neesot reaģējusi uz iedzīvotāja zvanu. RPP pašlaik pārbauda, vai policijā bijis saņemts zvans par šo konfliktu un skaidro notikušā apstākļus, taču pašlaik nav gūts apstiprinājums, ka policijā šāds zvans būtu saņemts. Policija arī lūdz atsaukties video autoru.

Pievienot komentāru

Komentāri (22)

 1. To ka šādi izcēlusies krievu tautības sieviete, nenozīmē ka visi krievi šādi. Visu tautību vidū ir pa pāris procentu Idiotu.

 2. “Kas arī bija jāpierāda!”, kā ir sacīts – šajā MUĻĶU un totāli nozombētu LUMPEŅU zemē SILES “valsts” parodijā “eurolatvānijā” kārtējo reizi LIKUMS ir ticis aizstāts ar truli analfabētisku vai pat apzināti klaji PRETLIKUMĪGU “revolucionāro pārliecību”.
  .
  Patiesībā – tā dēvēto “masu informācijas līdzekļu” truli necilvēcīgajās un lopiski alkatīgajās izdarībās ir visvairāk apzināta brutāla ļaunuma un tīšas recidīvas noziedzības. Pat nesalīdzināmi daudz vairāk par to, ko šādos un taml. gadījumos (arī, t.sk.), iespējams, varētu būt izdarījuši kādi konkrēti personāži (t.sk. arī domājamie likumpārkāpēji u.c. iedomāti “nepareizie sabiedrības locekļi”), kā arī dažādi publiski “fōnā sprediķojoši universāleksperti”.
  .
  Jo – vislielāko un, neapšaubāmi, arī neatgriezeniski graujošu kaitējumu šādās u.c. taml. IT KĀ “sabiedriski jūtīgās” (t.i. – prasti zombējošas / manipulējošas ažiotāžas iniciēšanai un uzturēšanai “aktuālās”) situācijās iesaistītajiem, gan arī šo cilvēku tuviniekiem un jebkuriem citiem “publicitātes objektiem”, nodara tā dēvētie “masmēdekļi” / tajos veģetējošie juridiski bezcerīgi analfabētiskie tā dēvētie “žurnālisti”. Vai pat, arvien masveidīgāk – vienkārši jebkuri pašnominēti “viedokļu līderi”, tipiski pseido “intelektuāļi” u.c. taml. klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” zombijfani, kas atļaujas / kam tiek atļauts izmantot masmēdekļus kā publisku WC-kolektoru savu privāto iedomāti “morālētiski orientēto pa(u)dumu” regulārai (ie)ķēzīšanai.
  .
  Galvenokārt jau – tie ir dažādi virtuālie “portāli, vortāli, platformas, agregatori” un taml. (DEZ)informāciju atgremojošas w-bedres, kā arī tā dēvētie “audiovizuālie” (TV / radio) “masu (DEZ)informācijas līdzekļi”. Kas, diemžēl, arvien masveidīgāk barojas no “neidentificētu info avotu” (galvenokārt jau – dažāda izdzimuma un institucionālās piederības “atbildīgo amatpersonu”) netīri dzeltenajām “noplūdēm”. Un kuros parazitējošie tā dēvētie “žurnālisti” apzināti un galvenokārt dēļ nožēlojamiem jūdasa grašiem lopiski bradā pa cilvēku dzīvēm kā pa pašu sagānītiem sū#iem – klaji PRETLIKUMĪGI publiski tiražējot JEBKĀDU ar Likumu aizsargātu informāciju par saviem izvēlētajiem “izstrādes objektiem”. Ieskaitot pat JEBKĀDUS iespējamos personas datus, sensitīvu u.c. taml. diskrētu privātu, kā arī citā izpratnē stingri konfidenciālu (t.sk. arī tiesiski procesuālu, valsts noslēpuma, komercnoslēpuma u.c. attiecīgā formātā klasificētu u.t.t.) ar LIKUMU aizsargātu (!!!) informāciju.
  .
  Savukārt, par šādas (u.c. taml. JEBKURAS) ar Likumu aizsargātas informācijas nesankcionētu publiskošanu, kā zināms, ir paredzēta ne tikai visnotaļ nopietna administratīvā un civiltiesiskā atbildība ( Likumdevēja paredzētās soda naudas par šādiem noziegumiem sasniedz vairākus desmitus tūkstošu € apjomu ), bet arī reāla kriminālatbildība ar reāliem kriminālsodiem.
  .
  Ir taču sacīts: “Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!”

  • policijas ekipāžai no Bolderājas iecirkņa gan ilgi jābrauc. Jo sevišķi – ja rupekle runā poliču dzimtajā valodā…

 3. tādām jādod purnā, kā nožļakst

 4. Mūždien tā sakritība, ka sabiedriskajā transportā izceļas krievvalodīgie.

 5. hmm,,,vecās ķotkas vēl aizstāv to rupekli,,,,kads līmens vispār var būt tadiem cilvēkiem,,,kur rodas tādas maitas.

 6. Gan šī te, gan iepriekšejā rupekle, gan tas, kurš 6. tramvajā pārsita puisim galvu tā, ka bija jāliek 8 šuves.. Kas gan viņiem kopīgs. Gadījumā ne tautība?

 7. okupantu otpriski cietumā ir 80%, tāpat uz ielām 80% utainie ir agresīvi.

 8. Ceru ka viņai būs sods un vajadzētu arī psihiatra palīdzību . Labi ka vēl visi labie vīrieši nav izmiruši

 9. Ceru ka viņai būs sods un vajadzētu arī psihiatra palīdzību . Labi ka vēl visi labie vīrieši nav izmiruši

 10. Noriebušies tie krievu rupekļi !!!

 11. Nu…tada taa kultura viniem

 12. malači jaunieši,kam rūp kultūra

 13. malacis puisis,ka visu nofilmēja!visu cieņu viņam…labi,ka ir starp cilvēkiem,kas ir citas tautības,ir tādi,kam uztrauc kārtība un citu cilveku kultūra viņu uzvedībā sabiedriskā vietā!

 14. malacis puisis,ka visu nofilmēja!visu cieņu viņam…labi,ka ir starp cilvēkiem,kas ir citas tautības,ir tādi,kam uztrauc kārtība un citu cilveku kultūra viņu uzvedībā sabiedriskā vietā!

 15. Atbastu jauniešus,kuriem nav vienalga,kad tiek pārkāptas sabiedriskās normas.Kaut vairāk būtu tādu apzinīgu cilvēku !

 16. Bļāviens,Tu blondīne, dzīvo Latvijā, tātad runā latviešu valodā, nevis savā krievu mēlē! Un tik pretīgi rupja esi,sava bērna priekšā. Drausmas,zeme atveries ? cerams, ka pienācīgi sodīs,šito aitu

  • Nevajag atsaukties uz tautību!Tādas nav mazums starp latvietēm arī.Starp citu,viņai aizrādīja krievu tautības jaunieši.Nevajag cilvēkus vērtēt pēc tautības,bet pēc viņu uzvedības un darbiem.

   • Javertee gan pec tautibas…shitie mums atnesushi tik daudz nelaimes.Izpostija 50 gados Latviju, lauksaimniecibu.Nav viniem piedoshanas.Lai atlidzina iedzivotajiem par genocidu.

 17. tas viss notika?

 18. policijas ekipāžai no Bolderājas iecirkņa gan ilgi jābrauc.

Draugiem Facebook Twitter Google+