Sports

VIDEO: Kārtslēkšanas leģenda Isinbajeva apraudas Putina priekšā 16

foto: AFP/LETA

Leģendārā Krievijas kārtslēcēja Jeļena Isinbajeva, kura Krievijas vieglatlētikas izlases diskvalifikācijas dēļ nevarēs startēt Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs, apraudājās uzstājoties ar uzrunu Kremlī.

Trešdien Kremlī notika Krievijas olimpiešu pavadīšana uz Rio. Sportistus uzrunāja Krievijas prezidents Vladmirs Putins un arī Isinbajeva, kura ir pasaules rekordiste, divkārtējā olimpiskā čempione un cerēja Rio izcīnīt trešo zeltu.

“Paldies par atbalstu, mums tas ir ļoti svarīgi,” vēršoties pie Putina apraudājās Isinbajeva. “Vieglatlētika šodien nokļuvusi ļoti sarežģītā situācijā, mūs bez pierādījumiem, nekaunīgi un rupji izslēguši no olimpiskajām spēlēm, nedeva iespēju pacīnīties par taisnību. Tas ir nepatīkami, kādam tā būtu pirmā, kādam pēdējā olimpiāde karjerā. Esam uz to gājuši četrus gadus, nežēlojām sevi, izgājām finiša taisnē un mums šo sapni atņēma. Mēs maksājam par tiem sportistiem, kas nebija atbildīgi un pārkāpa noteikumus. Kolektīvi par to visu atbildam.”

34 gadus vecā vieglatlēte novēlēja citiem Krievijas atlētiem, lai viņi Rio staigā ar augstu paceltu galvu un pārved daudz zelta medaļu.

Sistemātisko dopinga pārkāpumu dēļ aizliegumu startēt Rio saņēmuši vairāk kā 100 Krievijas sportisti, ieskaitot 67 no 68 vieglatlētiem.

Saistītie raksti
LA.lv