×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
9. februāris, 2016
Drukāt

VIDEO: Miera ielas iedzīvotājus satrauc Allāha pielūdzēji (6)

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Ilustratīvs attēls

Miera ielas iedzīvotāji pamanījuši, ka pēdējā laikā tur sarosījušies personāži, kas pielūdz Allāhu, un dažādi “andelmaņi”. vēsta TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Kāds iedzīvotājs, kurš pievērsis uzmanību šajā ielā notiekošajam, atzīst, ka pirms kāda laika tas vēl nebija tik aktuāli, taču tagad bēgļu uzņemšanas, kā arī Parīzes teroraktu kontekstā Miera ielā notiekošais licis aizdomāties. Tur redzams, kā cilvēki acīmredzot pielūdz Allāhu.

Iedzīvotāju uzmanību pirms kāda laika piesaistījušas arī citas kaimiņu izpausmes – no kāda sētas šķūnīša apkaimes nākušas skaņas, kas pieder sāpes pārdzīvojušam dzīvniekam. Tuvējās mājās iemītnieks norāda, ka pamanījis vīrus, kuri nesuši aunu, lai to acīmredzot turpat piebeigtu. Tajā pašā laikā viens no pagalmā sastaptajiem vīriem taisnojas, ka dzīvnieks vienkārši ieslēgts šķūnītī un sācis blēt.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Ja jums, pēc izrunas, ir jāraksta “Allāhs”, tad kāpēc ne “Dināmo”, “Agēšins”, Steļčēnoks”, u.t.t.?

  2. Hamids Bobs Klimpovičs Atbildēt

    Ja kāds domāja, ka šie zemes bučotāji vāksies ārā no Rīgas, viņš rūgti maldīsies.

  3. Gribētu zināt, kāds sods šādiem pagrīdes andelmaņiem ir piespriests? Ja viens latviešu zemnieks tirgo paša izaudzētu, tīru produktu, tad pārbaudītāji un nodokļu iekasētāji rindā stāv.

  4. Murgs kaut kāds. Tu 10 gadus atpakal nopērc kaut kādā klusā rajoniņā sev un bērniem dzīvoklīti, bet šeku, pēc 10 gadiem izrādās muzļiki blakus sēta ievakušies un tur vēl kauj dzīvnikus un lūzas. Nu par kādu murgu mēs pārvērtīsimies? Lūdzu Latvijas valdība, mācies no Vācijas un Zviedrijas, Anglijas kļūdām. Musulmaņi neintegrējas! Viņi uzspiež savu barbarisko, priomitīvo kultūru un visus noved līdz savam līmenim!

  5. Mūsu Saeima bija ļoti tālredzīga un sāka savlaicīgi gatavoties musulmaņu pieplūdumam. Ar deputāta Kraukļa palīdzību atļāva Latvijā veikt speciālo musulmaņu pieprasīto lopu kaušanu, tā kā barības bāze viņiem šeit nodrošināta. Un gan jau pa kluso kaus lopiņus visos stūros, jo pie viņiem tas pieņemts. Tā kā miera ielas iedzīvotājiem pamazām jāpierod pie lopu slaktēšanas pagrabos vai malkas šķūnīšos. Vēl jau arī ir rituāla gaiļa kaušana, tikai tur vēlams lielāks skatītāju pulks, jo gaili bez galvas met gaisā un tad kam trāpa tā dzīvnieka asinis, to sagaida liela laime. Laikam jau tā laime izpaudīsies ka tāds musulmanis dzīvo kaimiņos. Vēlams lai tur piedalītos arī bērni , jo citādi neiaugs par kārtīgiem šariata aizstāvjiem.

  6. es ja taadus satiktu,pavaicaatu vai viniem slikti kluva.

Draugiem Facebook Twitter Google+