Mobilā versija
+9.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
28. janvāris, 2016
Drukāt

VIDEO: Valmierā avarē Igaunijas auto ar “Cēsu alus” kravu (2)

Kadrs no videoKadrs no video

Trešdienas vakarā Valmierā pie Cēsu apļa avarējusi kravas automašīna no Igaunijas, kas veda alus kravu no uzņēmuma “Cēsu Alus” uz Tartu. Daļa alus kravas izgāzās uz šosejas nomales un grāvī, vēsta “Re:TV”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tur jau izskatās, ka krava nostiprināta – nekā.

  2. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

    Pirms dažiem gadiem, viesojoties Austrumkrastā, redzēju, ka jeņķi, lai pat katram nēģerim un latīno būtu skaidrs, cik ātri drīkst braukt smagie auto, ir uzstādītas ceļazīmes visos apļos, nobrauktuvēs, uzbrauktuvēs un asos līkumos, piktogrammā attēlojot, ka pir tik un tik km/h auto jau ir gāšanās procesā. Uzskatāmi un brīdinoši.
    Cēsu aplī un arī Matīšu tā nebūt nav pirmā šāda avarija. Tur uz mutes ir bijušas kravas ar alkoholu, baļķiem, rūpnīcu iekārtām un vēl vairākām citām kravām. Acīmredzot, ka tā ir nopietna problēma, taču mūsu CSDD un kādi tik vēl ne dienesti klapē ar ausīm.
    Ja par alus kravām. Domāju, ka tur pašos pamatos kaut kas nav kārtībā ar kravas noformēšanu un nostiprināšanu, jo gandrīz pusē no šādām avārijām ir iesaistīti tieši alus pārvadātāji.
    Nez, vai šie mūsu daudzie resnvēderu uzraudzības un kontroles dienesti, izņemot kaut kādu protokolu noformēšanu, grib un spēj paskatīties uz avārijām ar drošas satiksmes speciālistu aci?! Un vai Valmieras CP 30+(!) gados (apmēram tik ilgi pastāv šie apļi) ir iesniegusi kaut vienu priekšlikumu stāvokļa uzlabošanai, jo štrunts par alu, bet krava varēja uzgāzties kādam blakusbraucošam vieglajam, ko tad?

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+