Sports
Futbols

VIDEO: Rumānijas futbola čempionāta spēles laikā treneris piedzīvo sirdstrieku0


Treneris Eugens Neagoe spēles laikā piedzīvoja sirdstrieku.
Treneris Eugens Neagoe spēles laikā piedzīvoja sirdstrieku.
Foto: sportincluj.ro

Sirdi stindzinoši notikumi nedēļas nogalē risinājās Rumānijas futbola čempionātā, jo Bukarestes “Dinamo” komandas galvenais treneris Eugens Neagoe spēles laikā piedzīvoja sirdtrieku.

Bukarestes klubs otrās kārtas cīņā savā laukumā tikās ar Krajovas “Universitatea” vienību. Pirmā puslaika vidū spēli nācās apstādināt, jo “Dinamo” trenerim palika slikti.

Video redzams, ka 51 gadu vecais Neagoe jūtas slikti, viņam tiek iedots padzerties un arī kāda tablete, tomēr tās nepalīdzēja un trenera stāvoklis kļuva arvien sliktāks.

Viņa dzīvību glāba ātrās medicīniskās palīdzības ekipāža, kas piebrauca pie “Dinamo” rezervistu soliņa. Trenerim jau “ātrajos” tika veikta sirds mākslīgā masāža un viņš pieslēgts pie defibrilatora. Vēlāk viņš tika nogādāts slimnīcā, bet tagad ārsti viņa veselības stāvokli vērtē kā stabilu.

Rumānijas mediji ziņo, ka Neagoe pēdējā laikā bijis pamatīgā stresē, jo ir nesaskaņas starp kluba vadību un “Dinamo” fanu kustības aktīvākajiem biedriem, kuri pieprasa trenera demisiju. Neagoe pirms minētās spēles divas dienas nav neko ēdis, vien dzēris daudz kafiju un daudz pīpējis.

Saistītie raksti

Bukarestes “Dinamo” vietējo čempionātu sākusi ar diviem zaudējumiem, svētdien piekāpjoties ar 0:2.

LA.lv