Mobilā versija
+3.0°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
1. decembris, 2015
Drukāt

VIDEO: Sugasbrāļu apcelts strauss draudzējas ar kazām

Kadrs no videoKadrs no video

Kādā Sibīrijas zooloģiskajā dārzā Āfrikas iemītnieks strauss atradis sabiedrotos pārnadžu sabiedrībā, jo paša sugasbrāļi to noraidījuši, vēsta resurss “Lifenews.ru”.

Sākumā strausu mātīti zoodārza darbinieki ievietojuši pie diviem citiem strausiem – tēviņa un mātītes. Tā kā strausi ir “poligāmi”, viņi negaidīja problēmas, tomēr pāris jauno “dāmu” nepieņēma.

“Strausu ģimene izrādījās saliedēta, vecā strausiene un arī ģimenes galva nepieņēma konkurenti,” stāsta zoodārza pārzine. “Jauno iemītnieci dzenāja, knābāja un ignorēja. Tā kā mums nebija brīva voljēra, ievietojām jauno strausu mātīti pie pārnadžiem. Pirmajās dienās viņi viens no otra vairījās, bet pakāpeniski pierada, tagad kopā pastaigājas, ēd no vienas barotavas it kā būtu viena bara locekļi.”

Jaunā strausu mātīte tagad dzīvo kopā ar kalnu kazām, strirnām un jaku, un šajā sabiedrībā jūtas daudz mierīgāk un drošāk.

Pievienot komentāru

Polija paziņo par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu (1) Polija trešdien paziņojusi par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu, helikopterus un iznīcinātājus armijas spēku pastiprināšanai.
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (6)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+