Mobilā versija
+4.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
10. maijs, 2016
Drukāt

Video: Tiesa sievietei liek maksāt 2500 eiro par dzīvokli, lai gan viņa tajā nedzīvo (1)

Kadri no videoKadri no video

Kādai vientuļajai māmiņai tiesa liek maksāt 2500 eiro parādu par dzīvokli, kurā viņa nedzīvo, vēsta TV3 raidījums “Bez tabu”.

Raidījums aptaujājis kaimiņus un noskaidrojis, ka dzīvoklī ierīkots tāds kā midzenis pudeles brāļiem. Māti un bērnu kaimiņi šeit mitinamies nav redzējuši. Dzīvokli no pašvaldības īrē, komunālos pakalpojumus izmanto, bet par tiem gadiem nav maksājusi, bērna tēva māte.

Tiesas spriedumā minēts, ka sieviete bijusi iekļauta īres līgumā, tāpēc arī parādu piedzen no viņas.


Vairāk video:

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. latvietis parastais Atbildēt

    var jau pārsudzet , varbut atrodas saprātigs tiesnesis, bet es ar esmu saskāries ar situāciju kad cenšas iekasēt parādu no tā kam ir nauda, pat ja tam ar parādu nav nekāda sakara no nabaga kas nekur nestrādā neko neieksēs, bet no cilvēka kas strādā jau var mēģināt, ja nu viš neaizstāvas bet piekrīt maksāt.

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (20)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+