Horoskopi un mistika
Horoskopi

Vieni un tie paši mīļākie ēdieni, svētki un apģērbi: TOP 5 viskonservatīvākās horoskopa zīmes0

Foto: Pexels

Vai esi kādreiz domājis, kāda ir tava attieksme pret dzīvi un līdzcilvēkiem? Cik svarīgi tev ir ievērot “tos noteikumus”, kurus tev savulaik iemācīja vecmāmiņa vai mamma un nekādā gadījumā tos nepārkāpt? Un, ja kāds cits tos pārkāpj, tu paliec gluži vai traks! Tu savus uzskatus nemaini ne par ko un lai vai tur kas, bet citi cilvēki tevi mēdz dēvēt par konservatīvu.

Savukārt astrologi apgalvo, ka viskonservatīvākie cilvēki pasaulē nāk vienā no šīm 5 horoskopa zīmēm:

Vērsis

Tu esi ļoti konservatīvs cilvēks, pat, ja tu pats to noliedz. Tavs konservatīvisms izpaužas gan vizuālajā tēlā, gan attieksmē pret citiem cilvēkiem. Vienlaicīgi tu centies radīt par sevi uzticama cilvēka iespaidu, kurš šajā dzīvē stingri stāv uz abām kājām.

Lauva

Sabiedrības acīs tu centies būt izsmalcināts un ļoti pamanāms. Tu mēdz izvēlēties liela izmēra rotaslietas vai pamanāmus aksesuārus, taču, vai esi pamanījis, ka apģērbu tu visbiežāk tomēr izvēlies klasisku un pat konservatīvu? Savukārt attieksmē pret cilvēkiem tu esi un paliec konservatīvs – tavus uzskatus tev neliks mainīt nekas – ne draudi, ne lūgšanās, kā mamma teica, ka būs pareizi, tā arī ir pareizi. Uz visiem laikiem.

Jaunava

Tu esi ārkārtīgi pedantisks un pareizs. Visu savu dzīvi tu velti tam, lai rīkotos un uzvestos tā, lai būtu gluži vai perfekti. Tomēr citiem cilvēkiem tu bieži liecies atturīgs un pat iedomīgs. Tik ļoti tu esi pārņemts ar savu “pareizību”, ka reizēm neievēro citus.

Svari

Saistītie raksti

Tu esi mācīts labi uzvesties sabiedrībā, valkāt piemērotu apģērbu un arī izturēties pareizi. Daudziem cilvēkiem tu šķieti ārkārtīgi iedvesmojošs, pieklājīgs un zinošs cilvēks, lai gan patiesībā tu esi vienkārši konservatīvs. Tu dari to, ko tev iemācīja bērnībā. Un, izrādās, tas darbojas!

Mežāzis

Iekšēji tu esi ļoti konservatīvs, taču ārēji tam ir grūti noticēt. Apkārtējiem tu šķieti atturīgs, racionāls un ļoti vēss cilvēks. Visbiežāk tu tik ļoti koncentrējies uz darba jautājumiem, ka cilvēcīgās attiecības tev paslīd garām nepamanītas. Iemācies paskatīties uz tiem cilvēkiem, kas ir tev līdzās!

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pietaupi enerģiju! Horoskopi 20.septembrim
3 dienas
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Viss ritēs bez aizķeršanās! Horoskopi no 19. septembra līdz 9. oktobrim
4 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Apstājies – tava laime ir tepat blakus! Horoskopi 19. septembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IM
Ingrīda Mičāne
Laukos
No zemnieka sētas – līdz pasaules līmenim. LAD vadītājai – pēdējā darba diena
2 stundas
LA
LA.LV
Sports
Jānis Lūsis cīnās par savu dzīvību, ģimene aicina ziedot
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Rēzeknieši šorīt pārsteigti ar – 2,7 grādiem
1 stunda
SK
Skaties.lv
Latvijā
Deputāti būs gatavi koriģēt novadu karti. Saruna ar Ināru Mūrnieci 2
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
“Bite” un “Tele2” izveido kopuzņēmumu “Centuria” 1
2 stundas