×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Meldra, Meldris, Melisa
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
7. februāris, 2017
Drukāt

Vienkāršs triks, kas parādīs, vai tu valkā pareiza izmēra krūšturi!

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ja krūšturis, kas tev šobrīd mugurā, šķiet samērā vaļīgs un ļoti ērts, visticamāk, tu valkā nepareizo izmēru.

Lielākā daļa sieviešu, kad iegādājas krūšturi, visbiežāk iegādājas tādu, kas ir lielāks, nekā nepieciešams.

Kad tu uzlaiko krūšturi, tam būtu jābūt tik ciešam, lai tad, kad aiztaisi to ar vaļīgāko āķīti, starp muguru un krūšturi varētu ērti ielikt divus pirkstus. Ja brīvi vari ielikt vairāk pirkstu, krūšturis ir par platu.

Regulāras krūštura valkāšanas laikā, tas izstaipās. Tāpēc tad ir attiecīgi jāpāriet uz otro ciešāko āķīti, un vēl vēlāk jau uz ciešāko. Ja aiztaisot ciešāko āķīti, starp muguru un krūšturi vari aizlikt vairāk kā divus pirkstus, laiks iegādāties jaunu krūšturi.

Ir jāpiemin arī tas, ka sievietēm krūšu izmērs mainās, tāpēc ik pa laikam ir jāveic jauni “mērījumi”. Sievietes pieņemas svarā, zaudē svaru, izdzīvo grūtniecību… Ķermenis regulāri mainās!

Kā izrādās, arī tad, ka sievietes atrod krūšturi, kas viņām pēc izmēra ir piemērotākais, viņas tāpat iegādājas nepareizo. Kāpēc? Jo lielāks šķiet ērtāks. Taču ilgtermiņā, krūšturis, kas tev ir mazliet neērtāks, ir krūtīm labāks. 80% balsta sniedz krūštura pamata daļa, nevis lencītes, kā lielākā daļa sieviešu domā.

Tieši tāpēc, nākamreiz, kad dosies iegādāties jaunu apakšveļu, izvēlies sev piemērotāko izmēru. Krūtis būs tev pateicīgas.

dieviete2

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+