×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
29. oktobris, 2014
Drukāt

“Vienotība” oficiāli virza Seili izglītības un zinātnes ministra amatam (4)

Foto: LETAFoto: LETA

"Iespējamās misijas" direktore Mārīte Seile piedalās "Iespējamās misijas" akcijas "Iedvesmo mācīties!" atklāšanas preses konferencē, kuras mērķis ir iedvesmot skolēnus mācīties un iedrošināt viņu izvirzīt augstus mērķus, kā arī veicināt jauniešu saskari ar profesionāļiem ārpus skolas vides, kas palīdz veidot izpratni par teorētisko zināšanu pielietojumu dzīvē un karjeras izvēlēm.

Partijas “Vienotība” valde šodien nolēma virzīt “Iespējamās misijas” vadītāju Mārīti Seili izglītības un zinātnes ministra amatam.

Seile ir ieguvusi maģistra grādu matemātikā Latvijas Universitātē, kā arī maģistra grādu Tventes Universitātē Nīderlandē, kur apguva izglītības un apmācības sistēmu veidošanas zinātni.

Pirms darba “Iespējamā misijā” Seile strādāja celtniecības jomas uzņēmumā “Primekss”, kur dažādos laikos ieņēma dažādas pozīcijas – biznesa procesu direktores amatu, personāla direktores amatu, kā arī valdes locekļa amatu. No 2002. līdz 2008.gadam Seile strādāja uzņēmumā “Maxima Latvija”, kur bija personāla direktore, bet pirms tam ieņēma mācību daļas vadītāja amatu.

Pirms tam, no 1998.gada līdz 2004.gadam, viņa bija “Skolu atbalsta centra” direktore, savukārt no 1996.gada līdz 1998. gadam bija “Sorosa fonda” projektu vadītāja.

Seile no 1992.gada līdz 1996.gadam strādāja Preiļu 1.vidusskolā par matemātikas skolotāju un direktora vietnieci.

Jau ziņots, ka koalīcijas partneri otrdien vienojušies par atbildības jomu sadalījumu jaunajā valdībā. “Vienotību” jaunajā valdībā varētu pārstāvēt Ministru prezidente Laimdota Straujuma, finanšu ministrs Jānis Reirs, ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis, satiksmes ministrs Anrijs Matīss, kā arī izglītības un zinātnes ministre Seile.

Valsts prezidents Andris Bērziņš šodien, tiekoties ar topošās koalīcijas partneriem, neesot izteicis iebildumus pret kādu no ministru kandidātiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Žēl, ka Ķīlis zaudēja spēkus šajā distancē… Varbūt Seiles kundzei izdosies? Lai viņai veicas!

  2. Labāku par ĶĪLI neatrast.

  3. Jūtu līdz un strādā Latvijas labā! Izmēz tos Augija staļļus jau piemēslotos no Piebalga laikiem. Lai tas jaunais ir arī aizmirstais vecai plus šodienas attīstība un skolai ir jābūt tai vietai, kurā skolēns tiek mācīts zinībās, pašam gribot vai negribot, bet arī spiesti. Ir cerības.

Draugiem Facebook Twitter Google+