Foto: LETA

Izglītības ministra amatam uzrunāta “Iespējamās misijas” vadītāja Mārīte Seile 1

Pievieno LA.LV

“Iespējamās misijas” programmas vadītāja Mārīte Seile apsver saņemto piedāvājumu kļūt par izglītības un zinātnes ministri jaunajā valdībā.

Kokteilis
Diēta? Nē, paldies! Astrologi nosauc trīs zodiaka zīmes, kurām ēdiens ir svarīgāks par visu 1
RAKSTA REDAKTORS
“Drebošām rokām apstājos ceļa malā…” Jānis uz šosejas piedzīvo bīstamu mirkli, kas varēja beigties ar smagu avāriju 21
Pat Krievijas propagandisti apjukuši: Putins par Zelenski sācis runāt pavisam citādi 59
Lasīt citas ziņas

Seile sacīja, ka šādu piedāvājumu no “Vienotības” saņēmusi pirmdien, bet otrdien plkst.18 viņai ir paredzēta tikšanās ar valdības vadītāju Laimdotu Straujumu (“Vienotība”), kuru topošās valdības partijas atbalstījušas par premjera kandidātu arī jaunajā Ministru Kabinetā.

“Es šādu piedāvājumu saņēmu vakar, līdz ar to nav bijis daudz laika padomāt, rīt varēšu komentēt vairāk. Es apsveru šādu iespēju [kļūt par ministri],” apstiprina Seile.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņa pagaidām atturējās runāt par iespējamām izmaiņām izglītības sistēmā un savu redzējumu.

Jau ziņots, ka “Iespējamās misijas” mērķis ir katru gadu piesaistīt, atlasīt, sagatavot un atbalstīt darbam skolās augstskolu absolventus ar līdera dotībām un labiem akadēmiskajiem sasniegumiem, kas ar savu enerģiju un uzņēmību palīdz skolās veidot pozitīvu un progresīvu vidi, paaugstina skolēnu interesi un motivāciju mācīties. Piedaloties “Iespējamā misijā”, dalībnieki strādā kā pilna laika skolotāji, pasniedzot mācību priekšmetu savā specialitātē.

Programmas veidotāji un atbalstītāji uzsver, ka kvalitatīvas izglītības pamats ir labs skolotājs. Vairāk nekā 40% pedagogu Latvijā ir vecāki par 50 gadiem, tāpēc tā palīdz zinošiem un mērķtiecīgiem augstskolu absolventiem kļūt par iedvesmojošiem skolotājiem un nākotnes līderiem, lasāms “Iespējamās misijas” mājas lapā. Atsaucoties uz starptautiskiem pētījumiem, tajā arī norādīts, ka šobrīd Latvijas vispārējā izglītība starptautiskajā kontekstā ir vērtējama kā viduvēja.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.