×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
9. maijs, 2012
Drukāt

Virs svītras jau abi pāri

Pludmales volejbola olimpiskajā kvalifikācijas rangā progresē abi mūsu vīriešu dueti. Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš ieņem 11. vietu, bet Aleksandrs Samoilovs un Ruslans Sorokins (15. v.) pirmo reizi tikuši starp pirmajiem 16 pāriem, kam garantēta līdzdalība olimpiskajās spēlēs Londonā.

 

Virs svītras jānoturas līdz 17. jūnijam, jo zemāku vietu ieņēmušajiem duetiem cīņa par Londonu būs jāturpina līdz 1. jūlijam. Šonedēļ mūsējie ranga punktus krās “Grand Slam” turnīrā Ķīnas galvaspilsētā Pekinā, kur Pļaviņš un Šmēdiņš startēs pamatturnīrā, bet Samoilovam un Sorokinam vispirms jāpārvar kvalifikācijas barjera. Vakar Pekinā to nespēja Inguna Minusa un Inese Jursone, pirmajā kvalifikācijas spēlē ar 0:2 (13:21, 17:21) zaudējot holandietēm Madeleinei Mepelinkai un Sofijai van Gestenai.

Savukārt Aleksandrs Samoilovs un Ruslans Sorokins trešdien ar uzvaru sāka Pekinā notiekošā “Grand Slam” posma kvalifikācijas sacensības, ziņo LETA.  Pirmajā kārtā ar trešo numuru izliktais Latvijas pāris ar rezultātu 2-0 (21:15, 23:21) 40 minūšu laikā pārspēja Lielbritānijas sportistus Stīvenu Grotovski un Džonu Garsiju-Tompsonu. Šis Samoilovam bija pirmais mačs Pekinas laukumu centrālajā kortā kopš viņam sekmīgajām 2008.gada olimpiskajām spēlēm. Lai sasniegtu pamatsacensības, pāriem nepieciešams uzvarēt divos mačos. No pamatturnīra ceturtdien sacensības uzsāks vēl viens Latvijas duets Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+