×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
3. augusts, 2017
Drukāt

Lucavsalā notiks inovāciju festivāls “iNovuss”

inovuss

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) 25. un 26. augustā Rīgā, Lucavsalā, pirmo reizi rīkos inovāciju un tehnoloģiskās jaunrades brīvdabas festivālu “iNovuss”.

Pasākuma laikā tiks piedāvāta programma “Magnetic Latvia”. Uz lielās skatuves ar savu pieredzi un ieteikumiem dalīsies gan Latvijas uzņēmēji un inovāciju attīstītāji, gan ārvalstu lektori. Centrālās skatuves programmu bagātinās muzikāli priekšnesumi, dīdžeju uzstāšanās un performances.

Festivālā darbosies arī “Dizaina kupola” telts, kurā tiks aicināti piebiedroties visi, kurus interesē radošā uzņēmējdarbība. “Naudas kvartāla” teltī pieredzējuši uzņēmēji un finansējuma pārvaldītāji runās par finansējuma lomu, savukārt “23XX” telts centrā būs sieviete kā komandas līderis biznesā, tehnoloģiju un inovāciju jomā.

Pasākumā darbosies arī “Smart Cafe” telts, kur neformālā gaisotnē tiks runāts par zinātnes un uzņēmējdarbības sadarbību, ideju īstenošanu un inovatīvu produktu izstrādi, savukārt “Biznesa terase” būs vieta, kurā uzzināt par LIAA sniegto atbalstu.

Ieeja pasākumā būs bez maksas, iepriekš reģistrējoties festivāla oficiālajā mājas lapā

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+